Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Démont láttam? .

Démont láttam? .

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy érdekes történetem amit szeretnék megosztani veletek. Pontosan 5éve történt a dolog. Albérletben laktam egy idősebb házaspár udvarában(kisház egy szoba konyha fürdőszoba) egy este nagyon pipa lettem mert a párom aki akkor a kiszemeltem volt, elment a haverokkal bulizni engem meg nem hívtak, na mindegy a lényeg hogy mérgembem takarítani kezdtem bekapcsoltam a mosógépet is. Kb este 10 kor kezdtem mindent munka után mikor haza értem. A lényeg, hogy fél egyre kész voltam kiteregettem a teraszon, minden csillog villog. Csak az maradt hogy a szemetet elvigyem a kukáig. Mikor kiléptem a teraszra, kezemben egy zacsi szeméttel a vér meghűlt bennem... Szemben az udvaron egy fészer volt. Világított a lámpa az udvaron világosan tisztán akkor láttam meg. Egy nagyon ijesztő arc, mintha egy valaki hasalt volna a fészer tetején. Soha nem fogom elfelejteni őt. Az arca bele égett az elmémbe. Vörös arca volt fekete ráncokkal. Csak figyelt nem bántott. Mikor megláttam, kb5-6 másodperc volt az egész úgy éreztem mintha forró vízzel leöntöttek volna. Azonnal hátraarc, és rohanj vissza a házba. Szerintetek mi vagy ki lehetett ő? Azóta nem láttam hála Istennek ilyesmit. Írjatok meg véleményetek, így évekkel később már nem olyan borzasztó ha megtudnám h ki volt az a "figyelő "....

#szellem #démon #entitás este figyel
2017. febr. 8. 08:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

Az emberi agy a látott képet mindig valami általa már ismert dologgal igyekszik azonosítani. Ezért van az hogy Jézus arcát látjuk egy romos ház omladozó oldalfalán vagy akár egy tojássütő serpenyőben. Az is lehet hogy a Mars arc is ezért arc és lehet hogy valójában csak egy természeti képződmény.

Épp tegnap "láttam" én is egy macskát ami folyamatosan figyelt a vasútállomáson. Persze nem macska volt hanem egy kivágott fának a földben maradt része, csak az agyam szívesen azonosította a szüleim egykori kedvenc macskájával amit szívesen megsimogattam volna most is.

Ha ilyen élményben lenne részed még egyszer, akkor menj oda és győződj meg róla hogy mit nézel démonnak. El fogsz mosolyodni az eredményen mert teljesen hétköznapi valami lesz, legyen az szél által fújt szemét, bármi.

2017. febr. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Szegény édesapám sírjához gyakran kinézek. Egyszer alkonyatkor a sírok közt egy "árnyat" láttam, persze nem ijedtem meg, mert egyből tudtam hogy arról van szó amit az 1. válaszban leírtam. Odamentem hogy meggyőződjek arról hogy mit látott volna más valaki szellemnek. Hát a szél egy üres 20 liteser vékony szemeteszsákot fújt a sírok közt. Már bánom hogy nem filmeztem le hogy más is láthassa azt a "szellemet".
2017. febr. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszotokat telyesen igazat adok nektek. De tudnotok kell hogy nem hallucináltam, nem néztem el ez biztos. A saját életemet felmerem tenni rá hogy tisztán, világos láttam azt az arcot. Abban a pillanatban mikor ránéztem, farkasszemet néztünk. Igy jegyeztem meg az arcát. 5év után is olyan élénken emlékszem mintha tegnap lett volna. Nem hinném hogy valaki szórakozásbol kifesti magát átmászik a kapun/falon, felmászik a fészerre és ott vár, hogy halálra ilyesszen éjjel fél egykor. Akkor annyira megilyedtem tőle hogy senkinek sem mertem elmondani. Most évvekkel később készen állok megtudni mi volt az. A ház és a fésze közt kb 3-4méter volt nem volt tőlem messze. Tisztán láttam mert a lámpa az udvaron pont a fészerrel szemben volt, telyes világossá tette az udvar azon részét. Abban a pillanatban azt sem tudtam hogy hívnak, nemhogy odamenni megnézni... 😀😀 kiszállt az erő a testemből, és forró hullám suhant át rajtam. Azóta sem éreztem olyat...
2017. febr. 8. 08:55
 4/18 anonim ***** válasza:
52%
Az első két bejegyzést írónak teljesen igaza van!
2017. febr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34%

Szia Kedves kérdező

miért nem hinnéd?


'' Nem hinném hogy valaki szórakozásbol kifesti magát átmászik a kapun/falon, felmászik a fészerre és ott vár, hogy halálra ilyesszen éjjel fél egykor ''

------------------------------

én pont erre gondoltam lehet valaki ott volt ember is

Olvasni kell a Bibliát , vannak igazán Angyalok is


és démonok is

de ez van ha az emberek nem Istent , Jézust követik


vannak a youtubon videók is

érdemes megnézni


Mi történik a szellemvilágban szabadítás közben?

https://www.youtube.com/watch?v=v5IJv0hpqGs


https://www.youtube.com/watch?v=RoRlGAMlwX0

Szellemvilág működése 1


--

https://www.youtube.com/watch?v=SovfwPUJoyc

A mennyország igazságai

megtörtént eset

2017. febr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
80%
Azt írtad, ideges voltál a párodra, és munka után, este tízkor kezdtél el takarítani, úgyhogy biztosan fáradt is voltál. Biztos vagyok benne, hogy a lelkiállapotod is nagy szerepet játszott ebben, én nagyon gyakran észreveszem magamon, hogy mikor reggel felkelek, és rosszul aludtam, kialvatlan vagyok, mindentől megijedek, mikor sétálok le a vasútállomásra...nyílván ilyenkor télen van ez, mert sötét van, hideg...
2017. febr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
32%

Én is az 1-es és 2-es válaszára 1000 százalékban szavazok! Velem is előfordult már hasonló. Erre a "megrögzött" kérdező csak tovább fújja a magáét...


Hát akkor fújjad Kispofám! Ha ezer ember mondaná azt, hogy hogy is van, te akkor is hajtanád a sajátodét.


Pedig 1-2-esnek igaza van!

És muris volt a szemetes zsákos, ez tényleg találó lehetett "szellemnek" :D

Aznap biztos több ember is "látta", főleg, hogy még sírok közt is mászkált, ajaj! :D

2017. febr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
8/8 mióta vagyok én neked kispofa??? Ha nem tetszik amit írok minek kommentelsz ide??? Amugy priviben megkaptam a választ Köszönöm.
2017. febr. 8. 23:14
 9/18 A kérdező kommentje:
#8/9 rosszul irtam elnézést....
2017. febr. 8. 23:15
 10/18 anonim válasza:
Letundad rajzolni nagyjabol hogy hogyan nezett ki?
2017. febr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!