Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemet láttam?

Szellemet láttam?

Figyelt kérdés

Épp az autóban voltam (a hátsó ülésen), mikor ott a sebesség es a fordulatszám meronel megláttam egy nőt. Egy idős nenit. A haja be volt fonva és a vállára volt teve. Emlékszem, hogy a feje tisztán kirajzolódott. Láttam a mély ráncait. Rám mosolygott. De nem gonoszan, hanem kedvesen. Mint ahogy a nagymama mosolyog a drága kisunokájára. Nem hinnem, hogy csak a fény játszott velem. Sokáig ott volt. Kb. 10 percig le sem vettem róla a szemem. Aztán épphogy elipillantottam onnan, es a neni eltűnt.

Aztán egy szállodában is láttam ot. Ott nem voltak tiszták a korvonalak, de biztos vagyok benne, hogy O volt.

Ez kb. 4-5 hónapja történt, azóta nem láttam.

Most akkor szellemet láttam?



2016. dec. 23. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Igen.
2016. dec. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Termeszetesen nem. Csak kepzelted
2016. dec. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
szerintem lehet
2016. dec. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
de a gondolat maga a szellemvilág
2016. dec. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket, csak olyan írjon, aki hisz az ilyesmiben! Hisz az ember csak azt hiszi el, ami vele is megtörtént. Tapasztalt emberek válaszát varom!
2016. dec. 25. 15:59
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Látni nem láthattad a szemeddel...
2016. dec. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 levente.mestermc válasza:
Ha valamelyik nagynénid, mamád, keresztanyád elhunyt akkor lehetséges. A szellemek gyakran visszatérnek rokonaikhoz de általában akkor ártanak. Lehet hogy nem ismerted eléggé vagy hogy nagyon szeretett téged ezért meg akart ismerni jobban. 10 percig nem nézhetted mert a szellemek "futnak" vagyis csak futópillantással láthatod őket max. fél percig.
2016. dec. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem családtag volt akit láttam. Elmondtam a személyleírást a nagymamámnak (merthát ő a legidősebb a családban és ő tudja legjobban visszavezetni a családfát)és azt mondta, hogy ilyen külsejű személy nem volt a családban.
2016. dec. 28. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!