Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vajon miért történik mindez?

Vajon miért történik mindez?

Figyelt kérdés
Éjszaka bekapcsol a TV, a telefon hirtelen elkezd sípolni, a kislány hangokat hall. pl valamelyik este mondta az anyjának, hogy már megint ittvan.Nem tudjuk ki.

2017. febr. 10. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
A kérdésedet sem fejtetted ki túlzottan... részleteznéd?
2017. febr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hmm kislány szórakozik szerintem
2017. febr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne nagyon simítsátok el ezt a dolgot!Kérdezzétek a kislányt arról akit lát!Kérjétek meg hogy rajzolja le vagy mutassa meg nektek is!Ezután már több lehetőség is van!Reménykedjünk hogy nem talált rá valamilyen démon vagy halott szellem de ha mégis írj nyugodtan és elmondom mit kell tennetek amíg nem késő!
2017. febr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Később kiderült, hogy a TV-s dolgot meg a telefonosat csak álmodta Bocs, hogy csak most tudtam meg.
2017. febr. 12. 18:34
 5/5 A kérdező kommentje:
De mostanában rémálmai vannak, és egyszer úgy hallotta mintha valaki azt súgná neki, hogy "Szia" meg "Igeen".
2017. febr. 12. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!