Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek abban, hogy minden...

Hisztek abban, hogy minden okkal történik? Szoktatok úgy járni, hogy valami miatt szomorúak vagytok, hogy megtörtént, de utólag kiderül, hogy miért történt mindez?

Figyelt kérdés

Utólag összeáll a kép... Emlékszel, hogy fájt akkor... És lám, most kiderült, miért kellett akkor mindaz... De csak most derült ez ki.

Valami ilyesmi tapasztalatotok volt? Mi történt?

Mesélnétek ilyen sztorikat?

(Nagyon jót tenne a lelkivilágomnak. Szakított velem a párom és próbálom elhitetni magammal, hogy ez esély arra, h megtaláljam a nagy Ő-t.)


24/L


2010. máj. 22. 21:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
igen hiszek benne,hogy semmi sem véletlen.a te esetedben az is lehet,hogy ez arra ad esélyt,hogy ne légy túl ragaszkodó az emberekhez,tanuld meg elengedni őket(bár nem tudom milyen vagy)
2010. máj. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, velem volt már ilyen. Az első szerelmemmel 5 évig éltünk se veled-se nélküled kapcsolatban, a végén már nem szeretett de én még őt nagyon. Aztán szakított velem és iszonyat szenvedtem miatta, nem láttam értelmét nélküle az életnek. Aztán nem sokkal később bnője lett ami még egy lapáttal adott az érzésnek. Nagyon rossz volt.

De nem sokkal később ismerősök által megismertem egy srácot, aki sokkal érettebb, értelmesebb, olyan igazi nagy Ő gyanús srác volt. Össze is jöttünk és eszméletlenül beleszerettem. Sajnos a távolság szétválasztott minket de hiszem hogy leszünk még együtt, mert nagyon úgy érzem h benne megtaláltam a másik felem.

Remélem neked is sikerül! Én is utólag jöttem rá h ha akkor nincs ez a fájdalmas szakítás akkor nem ismerem meg azt az embert akit igazán boldoggá akarok tenni.

Sok sikert és boldogságot kívánok Neked!

23/L

2010. máj. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszi a válaszokat! Amúgy nem csak szerelmes sztorikat írhattok :-). Pl ha haveromnak nem megy el a busz az orra előtt, akkor felszáll rá, később az a busz balesetet szenvedett, 2 halott volt.


Amúgy kedves válaszolók: előző, és egyben első exemnek januárban kislánya született, én meg két évig nagyon boldog voltam a második ex-szel.

2010. máj. 22. 21:56
 4/18 anonim ***** válasza:
Te vagy Declen Dunn a sorozatból ő is mindig ezt hajtogatta xD
2010. máj. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem ismerem azt a sorozatot...
2010. máj. 22. 22:13
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én TUDOM, hogy minden okkal történik.
2010. máj. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindennek van valami oka vagy értelme, miért történik éppen úgy, csak nem mindig tudjuk ezt kideríteni. Nem hiszek a véletlenekben, ahhoz túl sok "véletlen" történt már az életemben, ennyi nincs.
2010. máj. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hiszek, ez az életfilozófiám!! (...egy része)
2010. máj. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két ilyen élményem van:

1994-ben Izraelben jártam turistaként, többek között a Siratófalhoz is elvittek minket. A látogatásunk másnapján rengeteg ember halt meg ott, egy fegyveres támadásban.

Mint utóbb megtudtuk az idegenvezetőnktől, eredetileg másnap mentünk volna a falhoz, de valamilyen szervezési gubanc miatt felcserélték a két nap programját...


2005-ben (ha jól emlékszem az évre) Londonba készültünk turistaként, pici gyerekkel. Amikorra terveztük, nem volt már a repcsin hely, így 1 héttel korábban utaztunk. Helyben szinte mindenhová metroval mentünk. Következő héten - amikor az eredeti tervünk szerint kint lettünk volna - volt a nagy metro robbantás. Hiszem, hogy nem véletlenül mentünk 1 héttel korábban...

2010. máj. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is biztos vagyok benne hogy minden okkal történik.Nem írok konkrét példákat mert hosszú lenne.A lényeg hogy mikor utólag visszagondoltam az elmúlt évekre mindig kiderült hogyha más utakat választok pl máshova megyek tanulni vagy itt ott másképp döntök bizonyos emberekkel vagy így vagy úgy de találkoztam volna.Meg úgy gondolom hogy ha bármi rossz is történik utolóag mindig kiderült hogy mindenképp kellett ahhoz hogy valamit másképp lássak vagy valami más dologba kezdjek bele.Tehát én ha eddigi életemet visszanézném biztos vagyok benne hogy minden mindennel összekapcsolódna valamilyen szinten.
2010. máj. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!