Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez? A leírásban...

Mi lehet ez? A leírásban mindent részletesen leírtam.

Figyelt kérdés
Most keltem föl arra hogy a 2 éves kisfiam sétál valakivel. Szabályosan olyan volt mint amikor én fogom a kezét. Majd utána elengedte elfutott az ajtóhoz és mutatott arra a valami fele és csak azt mondogatta hogy: "idegen". Hallottam arról hogy a kisgyermekek 3 éves korukig látják a szellemeket, de ettől a hideg kirázott és rögvest kivittem a szobából. Nem tudom hogy ez szelleme e vagy csak szimplán játszott de én megrémültem, a kisfiamat pedig ahogy látom nem nagyon ijesztette meg a dolog. Válaszaitokat előre köszönöm!
2017. febr. 14. 07:59
1 2
 1/11 anonim válasza:
29%
Nézd meg a paranormal activityt.
2017. febr. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Szellem, angyal, valami más, de nem ártó dolog.

Miért vitted el? Beszélj vele erről.

2017. febr. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elpróbált egy szituációt amit nemrèg tanult.
2017. febr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Red Vixen hirtelen nem jutott más az eszembe, és a kisfiam még nem beszél csak pár szót mond amit megtanult.
2017. febr. 14. 15:14
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha valoban igaz akkor utana kellene nezni, hogy kie volt a haz esetleg tortent-e "valami" ott. Van kutyus vagy macsek a hazba...nem feltetlenul....de hirtelen most ok jutottak az eszembe...de gondolom nincs...mivel nem irtad...
2017. febr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az a sok idegen benned lakik velő. Olyan vagy mint a horrorfilmekben az áldozat akiről kiderül a vègèn, hogy ő a gyilkos csak nem akarta elfogadni a másik ènje lètezèsèt, így kitalált magának egy másik embert, aki meg akarja ölni. Bújkál előle fèl tőle, de az egèszet csak kèpzeli, mert az agya nem tudja máshogy feldolgozni.
2017. febr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak játszott, de az is lehet, hogy még félig álomban volt, vagy valami álombéli történet folytatását élte tovább. Az én fiam 3 és fél éves, és a minap azt mesélte, hogy amikor bejöttek az óvódások a szobába, elvették a rendőrmotorját, pedig sosem járt semmilyen óvis a szobában. Szerintem ő is csak álmodott.
2017. febr. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2 éves gyerek mellett, hogy alszol úgy, hogy ő éjjel sétálgat és te nem kelsz fel mikor mocorog?.... itt megbukott és látszik, hogy kamu.. Ha mégsem, akkor meg a gyerekeddel foglalkozz ne a szellemekkel.
2017. febr. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő kérlek szépen 48 órázom és elég nehéz nem felborulni. ;) De az eset nem éjszaka történt hanem reggel mielőtt kiírtam a kérdést 1 órával kb.
2017. febr. 17. 06:49
 10/11 anonim ***** válasza:
És amikor 48 órázol addig hol a 2 éves gyereked?Persze ez nem felelősegre vonás,de nekem is az jutott eszembe hogy.unatkozol otthon es poén kedvéért itt hulyíted a népet...
2017. febr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!