Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A barátnőmet megszállta egy...

A barátnőmet megszállta egy entitás?

Figyelt kérdés

Igen, még számomra is hihetetlennek hangzik a kérdés, mert az emberek nagy része szerint ilyesfajta természetfeletti lények nem léteznek.

Viszont most tényleg komolyan fontolóra vettem a dolgot, amikor a barátnőmön a következő jeleket vettem észre körülbelül két hete:

Nem teljesen önmaga, sokszor agresszív és kötözködő, olyan témákról beszél, amik ezelőtt soha nem érdekelték, a hangneme, a stílusa, a viselkedése is gyökerestől megváltozott.

És ami a legijesztőbb, hogy amikor ennek utána néztem, akkor nagyjából ugyanezeket a tüneteket sorolták fel az oldalakon.

Viszont tegnapelőtt éppen beszélgettünk náluk, amikor szinte könnyekkel küzködve mesélte nekem, hogy pár napja nagyon furán érzi magát és úgy gondolja, hogy nem önmaga. Azt is említette, hogy olyan, mintha valami kényszerítené arra, hogy úgy viselkedjen, mint ahogy fentebb említettem, gyakran még rosszul is érzi magát.


Fogalmam sincs, mit tehetnék, eddig még nem találtam segítséget vagy tanácsot ezzel kapcsolatban, tehát azt remélem, hogy valamelyikőtök tud valamit tanácsolni.

Igen, tudom, hogy mindenki mindig nagyon vicces kedvében van és szeret orosz katonás megszállásokról beszélni, de ez most komoly lenne. Mindketten várjuk a válaszokat:)


16/L


2017. febr. 20. 20:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
28%

Ha komoly lenne a dolog, akkor nem mondana olyat, hogy úgy érzi, hogy "valami" kényszeríti. Akkor pontosan tudná, hogy mi a helyzet, és nagy eséllyel, még a témába sem hozná ennek az eshetőségét, nem engedné...


Szóval nyugi, csak megjátsza magát, vagy valami pszichés zavar. Még tini.

2017. febr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Mindenképp!😂
2017. febr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
Szellem létezik az pedig a gondolat a gondolatodnak azaz szellemednek van síkja ami annyira tud hatni masik sikokra mint ahogy a szél a vízre a felszínet simogatja néa egy egy hullám de pl az érzelmed sikja mint pl a víz annak csak 1%at tudja megerinteni a szellem kiveve ha érzelmileg egyetértessz vele akkor amennyire engeded a lényeg hogy naponta 60000 ezer gondolatod van amig gondolod addig számit de csak akkor nyerhet bármi teret szellem ha te ùgy döntesz amúgy pedig te hatsz másokra szellemi síkokon csak megszoktad a szellem az utat jelöli ki illetve formát ad a kapcsolatokról szól ha zavar akkor azonnal eltűnne de ha élvezkedsz benne hogy segít ùj utakat nyitni akkor kölcsönös kapcsolatban vagytok te ugyanúgy kihasználod a szellemeket mint mások esetleg téged
2017. febr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Engedd el az a lènyeg akarattal vagy kedvességgel mindkettővel ellehet iranyitani valaki gondolatát arrol ami nem tetszik
2017. febr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Amugy pedig szar kedve nem azert van mert megszallta valami hanem mert az eletben van lent fent
2017. febr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
De a lenyeg hogy a szellemnek te adsz erőt ha nem foglalkozol vele akkor ott sincs
2017. febr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ahogy pedig kérdezted ott amugy sincs valszwg:)
2017. febr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
A barátnődet megszállta a SÁTÁN
2017. febr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
62%

Tényleg komoly dolog lehet szerintem csak túl sok a szabadídőtök és ráértek ilyeneken gondolkodni:)Tudtommal minden lány így viselkedik ha támad a vörös hadsereg:DD

És minden férfi így érzi,hogy a barátnőjét megszállta az ördög

2017. febr. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
52%

Lehet hogy csak megvan neki, ilyenkor eléggé el tud sárkányosodni némelyik nő.

Vagy csak simán fszhiánya van

2017. febr. 21. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!