Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez? Szellem?

Mi lehet ez? Szellem?

Figyelt kérdés
Nem gondoltam volna, hogy valaha ide fogok kérdést kiírni, nem hiszek az ilyesmiben, de az utóbbi időben nagyon furcsa dolgok történtek a lakásban. Először összetört a mosdókagyló. Rá pár napra leesett a lámpabúra és összetört. 2 nappal később ismét leesett egy lámpabúra és összetört. Másnap verőfényes napsütésben két alkalommal is árnyak suhantak el a szoba falán (gyorsan történt, mire megfordultam, hogy kinézzek az ajtón mi volt az, már el is tűnt). Mi a franc lehet ez?
2017. febr. 25. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Ez mind mind kevés. Nem tudni, hogy mi volt az előzmény. Lehet valaki a családból nekifeszült annak a mosdókagylónak, beleült, a lábát mosta benne, ránehezkedett, ruhákat mosott benne, nyomta, nyomta mint állat. De, az is lehet, hogy egy balfék volt a szerelő aki rögzítette és egy minőségen aluli, kontár munkát végzett és ez, mindez vezetett ahhoz, hogy összetört. A lámpaburák meg (?) lehet takarítottatok, portalanítottatok és instabilan kerültek vissza a helyükre, elég volt egy kis fuvallat és már le is repült a földre. Árnyak a falon, az utcáról sok minden be tud ám szűrődni a lakásba.
2017. febr. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mintha magamat olvasnám csak nem ezekkel a történésekkel..rettenetesen félek ...
2017. febr. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
20%
Szerintem képzeled. Én is képzelgek ilyeneket főleg akkor ha horror filmet nézek. Szellemek nincsenek!
2017. febr. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szellemek vannak, de ez nem azt jelenti, hogy nálad is.
2017. febr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!