Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Igaz, hogy embereken megtud...

Igaz, hogy embereken megtud tapadni a szellem? Ha igen tényleg le lehet őket "szedni"?

Figyelt kérdés
Állítólag képes elszívni az ember energiáit és szervi problémákat okozni.Valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata?Nem igazán hiszek az ilyenekben.

2017. febr. 26. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, nincs benne tapasztalatom. Hinni, hiszek benne. Ha valakin ilyesmi jelenség tapasztalható én javasolnám a médium vagy egy léleklátó segítségét ő tudja kezelni és adott esetben békés távozásra bírni. Egyedül ezt nem tudná senki, legalábbis szerintem. :)
2017. febr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehetséges mint minden.
2017. febr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

Meg tud tapadni?

Igen, ha ismeri és használja a kétoldalas ragasztót.

"le lehet őket "szedni"?"

Igen, a ragasztó oldószerének használatával.

"képes elszívni az ember energiáit és szervi problémákat okozni"

Energiát nem szív el, ám a ragasztó oldószere általában egészségre káros, tehát problémáid lehetnek.

2017. febr. 27. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Unalmamban olvasom ezt a topicot, éshogy kedves dubitus, neked rengeteg a szabadidőd, ha mindenhova van időd odaírni.

Nincs felvétel a munkahelyeden? Én is akarok ennyi szabadidőt. Bár én hasznosabban tölteném

2017. febr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Igen, bár ezt nem megtapadásnak szokták hívni, hanem hozzácsapódásnak.

Igen képes elszívni az energiád egy részét, de azt nem tudom hogy szervi problémákat tud-e okozni.

2017. febr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 How Arrow ***** válasza:

"Igen képes elszívni az energiád egy részét,"


Vagyis lemeriti az aksidat. Ha kevés marad meg kell majd bikázni.

2017. febr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az univerzum hemzseg az élettől, és csak piciny töredékét érzékeljük a csökevényes érzékszerveinkkel.


Ha egy lény negatívan nyilvánul meg -legyen az egy ember, vagy nem emberi lény- a figyelmünkkel igyekszik játszani, tehát a tudatunk fókuszával próbál játszani.


Nem mindig egyszerű ügy, pedig csak annyi a lényeg, hova figyelsz. Nekem se egyszerű minden, de a megoldások tanulása az egyik cél.

2017. febr. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen.

Igen.


Személyes tapasztalatom is van. Egy lidérc volt rajtam pár hétig.

2017. febr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A szelem bár nem tud megtapadni, de a szaga talán.
2017. febr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha ez igaz, csak annyit mondok hozzá, annak az energiáját képes szívni aki lelkileg gyenge vagy sérült.


Nem véletlenül mondják, hogy testi lelki egészség a legerősebb :)

2017. márc. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!