Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem lehetett nálam hajnalban?

Szellem lehetett nálam hajnalban?

Figyelt kérdés
Szokás szerint felkeltem 3kor a 2 hónapos kisfiamat etetni. Hozzáteszem, már megszoktam, hogy ekkor mindig kelek, szóval tuti nem voltam félálomban, nem is képzelődtem. Miután megvolt az etetés, visszafeküdtem az ágyba. A jobb oldalamon feküdtem, éppen a napi teendőkön gondolkodtam, mikor egy vékony hang a bal fülembe "kiáltotta", hogy szia. De tényleg hangosan, meg utána is fájt a fülem a hangtol. Látni nem láttam semmit, vagyis ezután konkrétan szétnézni se mertem, begubóztam a paplanba, vártam a reggelt. Férjem végig aludt mellettem, nem észlelt semmit. Mi lehetett? Es mit tegyek h ne jöjjön többet elő? Mert már előre félek az estétől.
2017. máj. 7. 10:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%
Igen.
2017. máj. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell megijedni, előfordul, csak köszönt.
2017. máj. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Hű de hasznos voltál. -.-
2017. máj. 7. 10:52
 4/29 A kérdező kommentje:
De minek köszön mikor én nem hívtam meg semmi?
2017. máj. 7. 10:52
 5/29 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell hívni, egy átlagos háztartásban átlagosan 3 szellem van, ez bizonyítva is van. Szellemhalló lehetsz, ezért hallottad, nem mindenki képes rá.
2017. máj. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Nem kell velem poénkodni... Nem viccből írtam ki a kérdést.
2017. máj. 7. 10:58
 7/29 anonim ***** válasza:
69%

Ne haragudj kérdező, de egy oltári nagy bunkó vagy.

Egyébként meg ha már visszafekszel, akkor simán hallhatsz ilyeneket, mert már félig álmodsz, még ha azt is hiszed, hogy ébren vagy. Ha meg pl. beképzeled, hogy szellem van, aki köszönget, akkor mindig hallani is fogod.


Csak egy rövid kis példám: Hajnali kettőkor cseteltem egy haverommal, aki azért nem aludt, mert azt mondta, hogy arra ébredt, hogy valaki a nevén szólítja. Egyedül volt otthon. Mondtam neki, hogy ez elméje milyen könnyen meg tudja viccelni és ne aggódjon. 5 perc múlva, mikor aludni akartam volna na vajon mi történt? Én is azt hallottam, hogy valaki a nevemen szólít, mély suttogó hangon. Nem volt bent senki a szobában. Se azelőtt, se azután nem történt ilyen. Megviccel a saját agyad, megesik.

2017. máj. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
82%
Nem választ vársz, hanem megerősítést. A halmozódott kialvatlanségból fakadó halucináció nem elfogadott. Hívj papot, vagy sámánt.
2017. máj. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Nem bunkó vagyok, csak be vagyok parázva, kiváncsi lennék, hogy mit tegyek, erre idejön haszontalan válaszokat adni.
2017. máj. 7. 11:49
 10/29 anonim ***** válasza:
53%
Ha többször előfordul ez akkor pszichiáter lásson mindenképpen. Lehet a túl sok kialvatlanságtól egy hatalmas kimerülés, és ezáltal egy kezdeti skizofrénia is akár. Nem vicceltem, ha legközelebb ez előfordul megérne egy pszichiáteri látogatást a dolog.
2017. máj. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!