Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hisztek a sárkányokban,...

Hisztek a sárkányokban, Unikornisokban, törpökben?

Figyelt kérdés
Majdnem az egész világon vannak feljegyzések ezekről a lényekről. Az európai és Ázsia unikornist majdnem ugyan úgy írják le. A sárkányok között az a különbség, hogy míg Európában gonosz lényekként írják le őket míg Ázsiában jótevő lénynek. A törpöket pedig MINDENHOL ugyan úgy írják le. Sántikálnak, nagy kalapuo van és félnek az emberektől. Utána lehet nézni. Szerintettek léteznek ezek a lények?

2017. jún. 2. 13:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szellemet meg japánban ugy irják le hogy nincs lába.
2017. jún. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Miért nem hisztek inkább a Loúban ?
2017. jún. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Az ember fia kénytelen hinni bennük, hiszen könyveket írtak róluk, filmeken szerepeltek.

Ezen elv alapján hiszem azt a leánykát, aki 7 törpe bányászra moszz-főzött-takarított.

Az unikornisok már a kihalás szélén vannak, ugyanis vsak szűz lányok közelíthetik meg, belőlük pedig egyre kevesebb van.

Trója létét bizonyította a régészet, ezért hinni kell a Kyklopszban, a szirénekben és mindazokban, akik az Odisszeiában szerepelnek!

2017. jún. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kedves hármas válaszoló. Például amikor az unikornisokról írtak kínában krisztus elött 500 volt. Európában is ekkora tehetünk feljegyzéseket unikornisokról. De mondd már el, hogy európa és Kína hogy a francba tudod ugyan olyan könyvet írni egy ilyen lényről amikor azt se tudták, hogy a másik létezik?
2017. jún. 2. 17:52
 5/13 anonim ***** válasza:
Tőrpöt látam már!
2017. jún. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Törpét Felcsúton láttam. Sárkányból házit : 2 női rokon. Unikornist még nem láttam.
2017. jún. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2017. jún. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
multkor 2 vicces cigi után együtt partiztam velük :D
2017. jún. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
4-5 feles után még szűz Mária is megjelenik nekem.
2017. jún. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Természetesen hiszek abban, hogy léteztek sárkányok. Rengeteg írásos emlék van róluk, a Bibliában is megtalálható egy faj részletes leírása (tűzokádással). A kínai csillagképek egyike a sárkány. A legenda szerint Buddha nevezte el a csillagképeket a hozzá érkező állatokról; ebből teljesen egyértelmű, hogy a kínaiak számára a sárkány ugyanolyan állat volt, mint a disznó vagy a majom. Vagy ott van Sárkányölő Szent György is, az indiánok legendái stb.

Unikornis is létezhetett, miért ne. Sok egyéb állat is kihalt, amelyek ma már nem léteznek. Törpék meg ma is léteznek (törpe növésű emberek), jó alapot szolgáltathattak régen is a sztorikhoz.

2017. jún. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!