Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Másnak jelent már meg egy...

Másnak jelent már meg egy fekete ilyen csúcsos fejű, piros szemű szellem?

Figyelt kérdés

Még kiskoromban volt,annyira valós volt,éjszaka az ablakomon kinyílt és bejött a szobámba. Annyira valós volt,tuti, h nem álmodtam.


Tényleg ilyen csúcsos, háromszög alakú feje volt, ilyen rombusz alakú piros szemei és lebegett nem tudom jobban körül írni.



2017. jún. 9. 20:47
 1/7 Tomee'd'ganjaman ***** válasza:
91%
Nekem igen, múlthéten osztálykiránduláson miután megittam fél liter vodkát, de én neki is mentem. Másnap reggel kérdőre vontak hogy miért vertem szét a ruhaszárítót :/
2017. jún. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó élénk a fantáziád kérdező. :)
2017. jún. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Minden bizonnyal a geometria szelleme volt. Már jóval a matekórák előtt megkísértett téged.


Amúgy tényleg csak álmodhattad. Vannak nagyon élethű álmok és egy kisgyerek nem biztos, hogy teljes bizonysággal meg tudja különböztetni a valóságtól. Te akkor valósnak könyvelted el és így maradt meg az emlékezetedben az évek során.

2017. jún. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, h álom volt e valóság, de minden olyan volt, a szobámban minden a helyén volt, mármint, mint a valóságban ha aĺom volt. Am óvatosan a vodkával, lsdvel! 😂😂😂😂
2017. jún. 9. 23:28
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

6-os kérdezői válaszra. Nekemis volt ilyen álmon csak féligmeddig tudatos álom volt. Ugyan az a kupi volt a szobámba csak annyi változással hogy egy szellem ált a szoba közepén:D aztán mondtam magamba hogy most felébredek mert rossz álom és éreztem a szempilláimat is ekkor és kinyitottam a szemeim:D

Jó volt:D Azota nem volt ilyen:D

2017. jún. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Szerintem alvás paralízised volt .. néz utána neten
2017. jún. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én pl fojton a ruhásszekrényt figyelem hogy nem e nyíl ki de eddig csak képzelődtem !Az agy sokszor becsapja az embert !
2017. jún. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!