Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Írok egy történetet, mi a...

Írok egy történetet, mi a éleményetek?

Figyelt kérdés
Ez inkább azoknak szól, akik egy kicsit is otthon vannak a Creepypasta témában. Link: [link]

2017. jún. 27. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tele van helyesírási hibákkal, és rossz szavakkal

PL: Egy széknek kötöttek (nincs értelme: így lenne helyes: Egy székhez kötöttek)

Ilyen hiba több is van. A történet sem fogott meg.

2017. jún. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja, a helesírásról tudok :'D Majd változtatok rajta ^^
2017. jún. 27. 09:30
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Jó élményről számolhatok be: élveztem, hogy meg sem nyitom idézett linkedet.
2017. jún. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Ne haragudj, de nem tetszik. Nem tudom, hány éves vagy, de nagyon gyerekes. Úgy jön le, mintha gyerek fejjel próbálnád elképzelni, milyen nagynak lenni. A főszereplő nagyon nem szimpatikus, túl sokat káromkodik, mintha attól lenne felnőtt. Tele van helyedírási hibákkal, tőmondatokkal. Az írás stílusod még nem forrt ki, de nem is tudom, lehet-e beszélni stílusról. Figyelj, én nem bántani akarlak. 13 évesen én is rengeteg építőkritikát kaptam. 19 éves vagyok, még most kezdett kialakulni az írásstílusom. Először megtanultam helyesen írni (megfogadtam a béták tanácsait), majd szép, gördülékenyen fogalmaztam, összetett mondatokat használtam, de még ezek elsajátítása sem elég egy írói stílushoz. Nagyon sok gyakorlás, be nem fejezett regények (mert rájössz, tudsz jobbat), és rengeteg tea, vagy kávé kell még. De semmi képpen ne add fel! Nem születik senki tollal a kezében. Persze kell hozzá érzék, de mint minden, ez is elsajátítható.
2017. jún. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A fentieket kiegeszitenem azzal, hogy az oldal kinezete tragedia. Ez a betutipus, raadasul dolt betukkel nehezen olvashato, a hatter egyenletlensege es szine miatt a feher betuk egetik a szemet.


Normalis betutipust hasznalj, fekete-kozel fekete betuszin, a hatter meg egy nagyon halvany, elsore fehernek tuno szin (az olvaso eszre sem veszi, hogy nem feher, viszont sokkal jobb a szemnek). Ha hatterkepet akarsz akkor azt csak olyan reszen, ahol nincs szoveg.


Lehet, hogy nem lesz olyan egyedi es kulonleges, de legalabb nem faj az ember szeme tole.

2017. jún. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első bekezdésnél feladtam! A többit el sem olvasom.
2017. júl. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!