Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tudotk valami IGAZ TÖRTÉNETET?...

Tudotk valami IGAZ TÖRTÉNETET? (többi alul. )

Figyelt kérdés

Igaz történet valami durva, rémisztő, ijesztő esetről, ahol valamilyen természetfeletti dolog közbejátszott?! Tudjátok, mint amikor a horrorfilmeknél ki van írva hogy "Igaz történet alapján.." Valami olyan igaz történet történet, amiből könnyen lehetne horrorfilm.

Köszi:)



2014. aug. 24. 14:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
A testvérem szobájában már rég óta elég furcsán érezem magamat esténként.1 hónapja rávettem magamat és öt percig a sötétbe néztem, és az ötödik percben:Valami a sötétben megmozdult valami árny.Észrevettem hogy nem emberi a feje aztán befutottam a szobámba.
2014. aug. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
óóóó még valami:azóta már többször is észrevettem két hete felfordítottam a szobáját de semmi sem volt ott.Azóta átfutok a szobáján.
2014. aug. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerinted mi lehetett?
2014. aug. 24. 15:37
 4/11 anonim ***** válasza:
Próbálj vele kommunikálni, szólítsd meg. Nem fog bántani! Ha bántani akarna, már rég megtette volna.
2014. aug. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Ilyen sötét "mozgó" foltokat én is szoktam látni este a szobámban, ha sokáig fókuszálok egy pontra, de ez csak árnyjáték. Kisebb koromban pont emiatt mindig féltem, hogy megvakulok :D
2014. aug. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Elfogyott a fröccs az ivóban.Ha valaki tudja hogy lehet ilyen sötét mágiát kiküszöbölni írja meg!
2014. aug. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
néézdmege
2014. aug. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
rájöttem hogy a szekrény volt ami a huzattól mozgott a fej pedig a szekrényre tett dísztárgy volt.
2014. aug. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
regen megräztam a csapot dühömben es pont azutäni pillanatban lett egy földrenges,ereztük a räzkodäst,benne is volt a hirekbe aztän,sokäig azt hittem hogy en okoztam:0 aztän meg magätol leoltodott a villany a szobäba,de ugy hogy a kapcsoloja is lenyomodott,aztän meg ugyanott egy mäsik villany magätol fel volt kapcsolodva,pedig senki nem kapcsolta fel
2014. aug. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

egyszer még hetedikes koromban voltunk táborozni az osztállyal.az osztály elment túrázni én meg egy másik csajjal ott maradtam,én azért mert asztmásként kikészültem volna,neki nem volt megfelelő lábbelije.voltak rajtunk kívül a táborban gimnazisták,akik azon a délutánon hagyták el a tábort.az ő tanáruk elhívott minket a házakhoz,amiket használtak,és a szemünk láttára zárta be,aztán megkért minket h a kulcsokat adjuk le,neki nincs ideje.leadtuk,aztán egész délután lustultunk a házakkal szemben levő függőágyon,amíg vissza nem ért az osztály.

este szalonnasütés volt,szal ehhez fel kellett menni egy emelkedős részen,mert ott volt a hely.kb 6an lementünk(köztük a csaj akivel délután is ketten voltunk)a dombon,és látjuk h abban a 3 házban,ami a előttünk kulccsal be lett zárva,és amit egész délután figyeltünk,égnek a villanyok...:D most gondold el azt a beszarást xD egyik gyerek visszament az ofőnek szólni,hátha elkerülte a figyelmünket és bement valaki vagy ilyesmi.eközben mi tovább figyeltük,és lekapcsolódtak,nem egyszerre.aztán az egyikben meg kétszer fel-le.o.O aztán egyszer megállt felkapcsolva.odaért az ofő mondja menjünk megnézni.lemegyünk,kb az út felénél lekapcs.még az ofő is megijedt xD ellenőrizte mind a három házat,mindegyik be volt zárva,benézett az ablakokon is de senki nem volt bent.másnap a portán vagy min megkérdeztük a kulcsokat és onnantól h leadtuk senki nem vitte el őket.

még most is a hideg futkos rajtam ha elmesélem:S durva volt.

2014. aug. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!