Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Totemállatommal kapcsolat...

Totemállatommal kapcsolat felvétel?

Figyelt kérdés
Szeretném felvenni a kapcsolatot a totemállatommal. Szerintem egy holló lesz az, de nem vagyok benne biztos. Elvileg, ha meditálsz elő tudod hozni, viszont ha a meditáció során a hollóra koncentrálok akkor mi van? Ezt lehet befolyásolni, vagy hiába gondolok bármire akkor is a saját állatom fog megjelenni? Etgyébként szerintem azért a holló, mert úgy rémlik egyszer azzal álmodtam valamit, egyszer meg ha jól emlékszem ott ült a tetőn és mintha a lakásba nézett volna, vagy egyenesen rám. Egyébként meg szeretm, sőt imádom a Viking mítológiát és abban kulcsszerepet játszanak a hollók. Odin vállán a két holló az emlékezet és a gondolat. Kérlek csak komolya válaszokat adjatok.

2017. júl. 2. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Tényleg meditációval lehet, de előtte teljesen ki kell üríteni a gondolataidat, különben nem lehetséges jól kapcsolatba lépni vele. Ha ez sikerül, és még mindig csak a hollóra tudsz gondolni, akkor tényleg az a totemállatod.
2017. júl. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak a tulajdonságait tudod előhozni magadból. Az az állat amelyikhez kötődsz, vagy amit csodálsz születèsed óta. Az a totemállatod. Nekem a macska.
2017. júl. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel nem létezik semmilyen totemállat, így nem fog menni.
2017. júl. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
96%
Keress valakit, akinek róka a totemállata, oszt má' csak egy darab sajt kell a meséhez.
2017. júl. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!