Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges, hogy az idegenek...

Lehetséges, hogy az idegenek köztünk vannak?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt éjjel olyan furcsán morgott a kutyám. Még a lávalámpám is nagyon bepörögve működött. És fényeket is láttam. Egy kertes házban élek, Budapest közelében, rálátok a városra, egy villnegyed a hegyen. Este sok a fény de ez most más volt. Villogott valami a sötétben. Valami nem evilági. De éreztem a véremben is. Úgy érzem, megnőtt bennem a feszültség. Folyamatosan figyelem a lávalámpám, de a feltételezett leszállás óta már majdnem ugyanolyan módon működik. Azért itt tette fel a kérdést, mert lehet, hogy mégis tévedek és állatok voltak? Van olyan állat, ami vonít, sípol, vonít és sípol erősen? Nem tudom, de a kutyámmal együtt mentem körbe hátha kiszagol valamit és néha nagyon félt. Főleg, ahol azt hiszem, villogó fényeket láttam, bár nem volt ott semmi, csak különböző nyomok. Ezek lehetnek állatiak? Ilyen letaposott levelek, de az egyiket mintha félig elszívták volna. De komolyan. Amint tudok, töltök fel róla képet, olyan, mintha elszürcsölték volna! És a fákon is mintha nem jól lennének a ráncok! Aztán még különböző villogó szemeket is látok. Arra gondoltam, csak a macska, de eszembe jutott, nekem nincs macskám! És a szomszédaimnak se nagyon és nincs is olyan sok ház a közelben. Lehet, hogy egy macska nagyobb kilométereket is megtegyen? Ez természetes? Szerintetek a véremben levő feszültséget az állatok is érzik és azért gyúltek erre a helyre?
2010. máj. 21. 00:52
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim válasza:
bizonyára, de ne aggódj, ezek jó szándékú idegenek,max lelőnek
2010. máj. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Nem, most komolyan! Ha azt a levelet elszürcsölték, tényleg, nincs szükségük fegyverre. De nem értem a dolgot. Hova tűnhettek volna? De akor mi van a jelekkel? Húha, most is félek, de tényleg. Kimegyek zseblémpával, hátha tudok valamit.
2010. máj. 21. 00:58
 3/51 anonim ***** válasza:

csak nemhogy elraboljanak az idegenek...

egyébként szerintem simán léteznek az idegenek, azt viszont nem hiszem hogy pont egy budapest melletti valahol szállnának le :o

de ha találkozol velük küld el őket hozzám, itt szívesen látom őket ^_^

2010. máj. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
Sztem meg a szomszéd szivárványos csoportnál volt rúdlámpás sátorparti, szerencséd hogy megúsztad épp seggel..
2010. máj. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:

Egy macska nagyon messzire eltud mászkálni. Levelet viszont nem szűrcsöl.

Bármi lehetett. Lehet hogy csak képzelted, de az is lehet hogy tényleg történt valami.

Én is úgy gondolom, hogy más bolygón is van élet, de arra kicsi az esély, hogy eltudnak ide jönni.

Lehet hogy az Asgard-ok voltak és éppen felsugároztak valamit a kertedből és azt láttad.

2010. máj. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim válasza:

Nos,láttál valamit???

Figyelj,azt nem értem,hogy olyanok a levelek,mintha elszürcsölték volna! Fonnyadtak,vagy mi?

Amúgy én is hiszek az idegenekben. Egyszer láttam is valami fura dolgot.

2010. máj. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Mintha elszürcsölték volna a felét. Olyan fátyolos és ránsos volt a széle, mintha csepfolyóssá változott volna vagy legalábbis mintha valami leszívta volna róla, jobban mondva apró elemi darabkáira szedve leröppentette volna a levél lemezének másik felét. Egy sima szil levél vagy talán kőris. Egyébként nem a szomszédaim rendesek nincs rúdparti. Amúgy nem mentem ki mert ahhoz félelmetes és hideg is van meg utálok zseblámpával az erdőben kutakodni. A kutyámat is behívtam. Láttam két szempárt a kertemben. És a lávalámpám is mintha pörögne benne az a takony. És mintha berregne valami. Nem a házban, az éterben. Mintha berregne valami. Továbbra is érzem a véremben ezt a feszültséget. Pattogattam ki kukoricát és most a BBC-t nézem, ölemben meg a laptop, hátha a TV vagy a net mon valamit erről a misztikumról!
2010. máj. 21. 01:21
 8/51 anonim válasza:

Húúúha... :O

És most mi a helyzet?

Vigyázz, lehet hogy az idegenek már a házadban járnak!

Ha nem válaszolsz tíz percen belül, értesítjük a rendőrséget!...

:DDDD

2010. máj. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim válasza:
Mindjárt letelik a 10 perc... SIESS!
2010. máj. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim válasza:
Megkérdezhetem,hogy hány éves vagy?
2010. máj. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!