Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A berghome line márka kamu?

A berghome line márka kamu?

Figyelt kérdés
Anyumék délelőtt vettek egy berghome line 4 darabos késkészletet, elég borsos áruk volt, ezért gondoltam utánanézek neten, de nem találtam róluk semmit. A royalty line koppintásának tűnik, ugyanazt árulják, csak másik dobozban, de míg a royalty line valóban minőség, fogalmam sincs arról, hogy a berghome line micsoda. Elvileg svájci, gyakorlatilag egyre inkább azt hiszem, hogy valami kínai koppintás. Valaki tud a márkáról valamit?
2014. aug. 27. 14:35
 1/2 A kérdező kommentje:
Közben azt is sikerült kinyomoznom, hogy a szóban forgó késkészlet a royalty line RL-COL3 ( [link] szettjével egyezik meg, de a csomagolás más, és BH-114 van ráírva. Hamis? :(
2014. aug. 27. 14:43
 2/2 anonim válasza:
Szia! Sajnos a kérdésedre nem tudom a választ, de nekem is gyanús az egész - a hibás szövegek a dobozon egyre inkább gyanússá teszik, hogy kínai utánzat a cucc. Az én anyukám is vett egyet, nagyon titkolózik az áráról, nálatok ez mennyibe került? Nagyon remélem, hogy nem fizette ki érte a nyugdíját...
2014. nov. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!