Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mik lehetnek a jelei, ha rád...

Mik lehetnek a jelei, ha rád tapad egy szellem?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 11:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehangoltság, depresszió, álmatlanság, a dolgaid nem úgy sikerülnek ahogy szeretnéd, sorozatos kudarcok, úgy érzed, mintha követnének: Extrém esetben tárgyak leesése a falról, polcról, csörömpölés, egyéb hanghatások.
2010. máj. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%

Attól függ, hogy mennyire ártó szándékú. Amit leírt az első, az egy átlagosan rosszindulatú szellem. Enyhe esetben észre sem veszed, sőt akár átmenetileg jó hatásai is lehetnek. Súlyosabb esetben viszont akár az őrületbe kergethet, mert mindig úgy érzed, hogy figyelnek, hogy "van itt valaki".

(Csekély díjazás ellenében el tudom űzni.)


De érdemes inkább egy pszichológust felkeresni, mert szellemek nincsenek, de lelki problémák vannak...

2010. máj. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
második hozzászólónak: a jó szellem nem tapad rád, az csak ott van és jó esetben még segít is, ezért írtam csak a rossz szellemekről első voltam
2010. máj. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
ja és még valami szellemek igenis vannak pszichológus úr!
2010. máj. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
24%
Én nem vagyok pszichológus, mondtam, hogy szellemeket űzök csekély díjazás ellenében. :-P :DDD
2010. máj. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
utolsó hozzászólónak: érdekelnének a szelleműzős módszereid, én is tudok párat! írj privit ha érdekel
2010. máj. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
a szellemek nem tapadnak! :D ők csak néznek..próbálnak mondani valamit,de nem hallod őket..általában jószándékuak.A jelei..hát nálam volt egy kétes alak,azaz vagy négy,akik nem voltak túl kedvesek,azaz szerettek viccelődni..ha reggelre,mikor felébredsz,felfordul a lakás,és össze vissza van minden,mikor te este rendben hagytad,akkor ha nem vagy alvajáró,az szellem volt..ha nem tudod alvajáró vagy e,tegyél egérfogókat az ajtódba! :D de fájdalommentesebb,ha bekamerázol mindent,és akkor megláthatod mi folyik ott..
2010. máj. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
A szellemek sajnos simán kikapcsolják a kamerákat. Vagy csak egyszerűen nem látja őket a kamera.
2010. máj. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Csak az alvajárást kizárni kell, na meg az egyik ottfelejtett egérfogó miatt :)
2010. máj. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer fel akartam venni egy szellemidézést kamerára, nagyon durva volt, amikor visszanéztem a felvételt a kamera gyakorlatilag tönkrement, csak a fekete félhomályt vette, alakokat semmit nem lehetett látni rajta, mintha egy láthatatlan dimenziót vett volna fel.
2010. máj. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!