Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Emberek, Ti milyen szellemekrő...

Emberek, Ti milyen szellemekről beszéltek?

Figyelt kérdés

Muszáj vagyok hozzászólni ehhez a témakörhöz. Engem is érdekel az ezotéria, és hiszem azt, hogy léteznek szellemek, túlvilág stb. Ismétlem: csak hiszem.


Nem ez a lényeg, hanem több kérdésben is látom, hogy úgy beszéltek a szellemekről, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne. Mintha hozzátartozna a mindennapokhoz.

Én maradtam le valahol? Valamit tudtok, amit én nem? :)


2010. máj. 25. 18:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Mi olyan szellemekről beszélünk mint amilyen én vagyok.
2010. máj. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudtad,itt már nem a józan ész,hanem a képzelet az úr :D
2010. máj. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

SAJNOS van akinek hozzátartozik a mindennapjaihoz..

örülhetsz,ha neked nem..ezért mondjuk,hogy van aki hiszi,és van aki látja,tudja..

2010. máj. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hangfelvételetek, fényképetek van szellemről? Tudtok mutatni?
2010. máj. 25. 19:18
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
2010. máj. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Mióta van ez a rovat, jönnek az "önkéntes" szellemlátók. Főleg tinik, legalábbis a sztoriból ítélve. Aranyosak, és egymást szédítik .....
2010. máj. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

én nem tudom bizonyítani,egyrészt,mert gyors volt,és nem azon járt az eszem,hogy most lefényképezem,hanem az ütő is megállt bennem,s kb 5 percig sokkban voltam..azt meg elég nehéz bebizonyítani,hogy bizonyos tárgyak olyan helyre kerülnek,ahová még véletlenül sem tenné az ember..

mondjuk egy szék..tehát nem kis dolgok..

egy ismerősöm meg mondta,hogy valahogy a fotel az ajtója elé került,úgy,hogy nem volt ott senki,ő meg bent volt a szobában..mikor ki akart menni reggel,az ajtóval tolta el a fotelt..gondolhatod,hogy hogy meglepődött..ezeket hogyan lehetne bizonyítani?Vagy hogy az ánynemütartó felnyílik egy pillanatra,miközben épp rajta állsz ágynemühúzáskor,hogy majden lelök..ezt nem tudom bizonyítani..nem is szoktam mesélni,csak itt,mert kajak hülyének néznének,pedig semmi bajom sincs.

És nem vagyok tini. 24/L

2010. máj. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%
Szellemről nincs hangfelvételem, vagy fényképem, de szellentésről szívesen küldök. (Fényképet nem tudok sajna, csak hangfelvételt, és esetleg szagmintát.)
2010. máj. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%

Én nem tudom minek mi a magyarázata, de nekem is voltak már megmagyarázhatatlan élményeim... Hogy mi/ki csinálta, nekem mindegy :)


Pl nekem volt egy szintetizátorom még jó pár évvel ezelőtt, és egy ideje a szekrény tetején volt, mert senki se használta... Egyik délután max hangerőn elkezdett szólni, és alig lehetett kikapcsolni, amiben a legszebb az, hogy be kéne dugni az áramba, hogy működjön.. És a szekrény tetején nem volt bedugva.. Nem tudom mitől volt, de megtörtént:) Felőlem lehetett akár egy földönkívüli műve is, nekem olyan mindegy.

2010. máj. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%

Egyes emberek azért beszélnek a legnagyobb természetességgel a szellemekről mert valószínűleg látják, hallják, érzik a jelenlétüket. Idönként én is. A szellemek itt vannak körülöttünk sajnos, mivel ők ugye nem jutottak át a másvilágra ahova kellene. Persze sokan nem érzékelik őket és ezért elkönyvelik, hogy nem is léteznek, viszont több olyan ember érezte látta őket mind gondolnánk. Nem szeretnek róla beszélni mert félnek, hogy bolondnak nézik őket. Viszont mind1, hogy hiszel benne vagy sem szinte minden embernek van megmagyarázhatatlan története.

21/L

2010. máj. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!