Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hisztek a természet feletti...

Hisztek a természet feletti lényekben?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 16:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ, melyikben...
2010. máj. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%
hiszek...sőtt...de van erre egy ezotéria rovat is,ott van egy egész kategória róluk! :)
2010. máj. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
24%

és csak csubbakabann hsizek:)



am a válaszom: háth sokfajta van földönkívüliek, spiritusz lények stb..



háth őszintém nemnagyon hisszek bennük

2010. máj. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Isten,Sátán,angyal, ördög?
2010. máj. 26. 21:04
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
Első vok: bennük igen.
2010. máj. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
38%
nem. mert ennek az egésznek nincs értelme
2010. máj. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
63%
Természet feletti lények: olyanok nincsenek! Más kérdés, hogy a mi dimenziónkban láthatók-e, vagy sem. Azok nem természet felettiek, csak az emberek többsége számára nem érzékelhetőek. Isten: természetesen létezik! Köztünk van, velünk van a lelkünkben a tudatunkban.Még azokéban is akik tagadják! Azok a semmit tagadjak? No ez a kérdés. Az ördög, és pokol nem léteznek, a "túlvilág" a másik dimanzió, ott vagyunk a biológiai halál után, míg vissza nem téhrtünk, a jelen világba. A két tudat sohasem találkozik, egy két rendkívüli esetet kiválva! A Lovag
2010. máj. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
58%
Szerintem olyan, hogy Isten nincs. de olyan energia, ami körül vesz és nem látod természetesen létezik. hívhatod Istennek, Allahnak vagy akárminek. Ördög az tuti nincs. max. negatív energia de szellemek annál inkább. angyalok szerintem tuti. és lehet, hogy mg boszorkányok is... de nem olyan durván értem, hogy pl. repül vagy mit tudom én rendes normális ember csak vannak különleges képességei.. pl. tud jósolni vagy angyalozni esetleg házat tisztítani és nagyon induitív
2010. máj. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
77%

A természetfeletti jelző nem szerencsés, mert ilyen nyilván nincs a természetben.

De értem mit kérdezel és tudom, hogy

"Több dolgok vannak földön és egen,

Horatio, mintsem bölcselmetek

Álmodni képes.

(Hamlet, I.5.)


There are more things in heaven and earth, Horatio,

Than are dreamt of in your philosophy.

(Hamlet, I.5.)"

2010. máj. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
én hiszek, sőt látni is szoktam őket..
2010. máj. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!