Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hozhat balszerencsét egy kereszt?

Hozhat balszerencsét egy kereszt?

Figyelt kérdés
Tudom, igazán furcsa kérdés, de rendkivűl megmagyarázhatatlan dolgok történtek mostanában. Kezdem az elején. Osztálytársam nagypapája hívő ezért hülyeségből hozott be tegnap kereszteket és az egyiket hazavitte a másik osztálytársam, viszont arra ébredt hogy a kezén véraláfutások vannak olyan formában mintha megszoritották volna a kezét. Ma én is haza hoztam, mert mondom csak véletlen ugyse lesz semmi, viszont ahogy haza értem a kereszttel anyukám hívott, hogy lerobbant a busz. Tudom lehetvéletlen egybe esés is. De azért szerintem, nagyon furcsa..

2017. szept. 26. 16:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Ja, furcsa. De semmi köze a keresztnek ezekhez.
2017. szept. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

Ha megtanulsz valamit mindem hibája ellenère pozitív gondolatokkal illetni, dicsèrni (mert van jó oldala) akkor szerencsès vagy.

Ha mindent negatívan èrtelmezel akkor fogyatkozik belőled a nafta. Ez okozza a balszerencsèt.

2017. szept. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%

Nem csak a kereszt, de a tv is

[link]

2017. szept. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 jozsef19921 válasza:
34%

Azzal menjen orvoshoz mert a hatterben nemhiszem hogy szellem van


Es a kereszt birtoklasa semmi kulonoset nem von magautan

Persze ha hivo vagy akkor bunt kovetsz el hamis balvany imadasert ugyenez vonatkozik a szentkepek es szobrok es jing jang medal es egyiptomi es mas vallasok szimvolum hasznalata es terlyesztese eseten

2017. szept. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
Valami elszakadt bennem az utolsó választól. XD
2017. szept. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 akarkizoltan56 ***** válasza:
31%

n e viselj keresztet

az ateisták viselik

2017. szept. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem is értem, hogy miért olvasgatom ezeket a baromságokat, amikor aludhatnék is.
2017. szept. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

Balszerencsét hozhat-e egy olyan tárgy kicsinyített mása, amelyet az ókortól kínzásra és kivégzésre használtak, és milliók öltek és haltak meg ezzel a jellel a mellkasukon?

Szerinted?

2017. szept. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem Kókler


Ez hatalmas XD

2017. szept. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Árnyfarkas


Bizony így van

2017. szept. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!