Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Liliputi (Mante, Leco) vagy...

Liliputi (Mante, Leco) vagy Homo Florensis lehet ez a Szmuátriai lény?

Figyelt kérdés

Egy szumátrai krosszmotoros csapat éppen egy erdei off-road videót készített fejkamerával a dzsungelben, amikor olyasmi történt, amire egyikük sem számított…


A sűrűből egy furcsa, pucér, apró termetű, ember szerű lény ugrott ki az erdei ösvényre. aZ Egyikük a rémülettől el is csúszott, de a kamerásnak volt annyi lélekjelenléte, hogy tovább vegye.


A régi törénetek szerint Szumátrán létezett egyfajta liliputi emberi törzs. Az őserdőben éltek rejtőzködve, nagyon nehéz volt megtalálni őket, ráadásul elképesztő sebességgel voltak képesek futni… "Mante"-nek, vagy "Leco"-nak nevezik őket a helyiek.


Gondoljunk csak a nemrég felfedezett törpe emberfajra, a Homo Florensisre, akiknek a maradványat csak pár éve fedezték fel a régészek a szintén indonéz Flores szigetén. Akár azok leszármazottai is vagy esetleg átfedés is lehet köztük. https://www.youtube.com/watch?v=5TGhLWf5W3s&feature=youtu.be


Szerintem ezen a videon egy ilyen mondákból származó bújkáló csoportból egy liliputit kaptak lencsevégre. Mit gonolsz?



#törpe #lecke #kobold #Szumátra #Homo Florensis #Mant
2017. okt. 9. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem mondom rá mindenre csípőből azt, hogy csalás, vagy baromság, hiszen attól, hogy nem tudunk valamiről, még létezhet. Rengeteg olyan faj létezik még a világon, amiket nem találtak meg. Én láttam már egyet s mást, úgyhogy elképzelhetőnek tartom ennek a lénynek a létezését
2017. okt. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerettem volna belekötni de nem igazán tudok. Még ha túl fényes is a film, a lény látszik az út mellett még a motoros felborulása előtt és az árnyékok is jónak tűnnek menekülés közben. Az hogy eltűnik a napfényben szintén nem tűnik hibának, mert a motorosok is alig látszanak mikor napsütötte részen motoroznak át.


Számomra két dolog van ami nem egyértelmű, egyik hogy mi a jó istenért guggol az út szélén mikor nyilván messziről hallható hogy motorosok jönnek, másrészt nem látok egyetlen olyan nyomot se a földön amit lábnyomnak lehetne nevezni. Mikor 1:00-nál a motoros leszáll a motorjáról, azt kb. ott teszi ahol a lény futott keresztbe és a motoros jól látható nyomot hagy a sáros földön mindkét lábával, egy gyorsan futó lény szintén hagyna maga után...

2018. jan. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez csak egy egyszeru hoax video. A nezettseg generalas a celja.
2018. jún. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szmuátriai XD
2019. nov. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sumatra
2023. márc. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!