Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nagyon különös dolog történt...

Nagyon különös dolog történt velem ma reggel. Szerintem egy természetfeletti lény próbált velem kapcsolatba lépni. Többi lent. (? )

Figyelt kérdés

Egyedül voltam a lakásban, de valaki mintha a nevemen szólított volna, és mikor megfordultam mintha egy sötét árny suhant volna el a mama ágya mögé. Mamáról tudni kell hogy évekkel ezelőtt eltűnt, nem tudunk róla semmit. Aztán hideg szellő ért, mintha valahol hirtelen kinyílt volna az ablak. Szerintetek csak képzelődtem vagy valaki üzenni akar nekem? Remélem nem illúzió,

nagyon örülnék ha bebizonyosodna,hogy olyan rendkívüli ember vagyok mint amilyennek tartok magam, és erre most már bizonyítékom is lenne. Valakinek volt már hasonló élménye?



2017. aug. 27. 14:01
1 2
 1/16 anonim válasza:
7%

szia am velem volt mar ilyen kepzeld el hogy amikor epp ejjel ketto volt es kimentem inni egy pohar vizet zsepkendot kerestem de hogy minek azt mem tudom mar es a zsebkendo nem volt ott a helyem ( ahol altalaba ott volt ) es utana elmentem a konyhaszekrenyhez kinyitottam hatha talalok ott se volt visszaneztem es lam ott volt a zsebkendo

meg amikor epp olvastam a bibliat akkor epp csorgott a tdlefon es amikor felvettem akkor nem szolt bele senki csak zene szolt nagyom komoly lehet megszalltak a hazat az urlenyek

2017. aug. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Értelek, szerintem is emberfeletti erők lepték el az otthonunkat. Jó lenne ha konkrét üzenet lenne, nem pedig jelek, hogy meg is értsük őket. Szivesen itthagynám a Föld nevű bolygót.
2017. aug. 27. 15:30
 3/16 anonim válasza:
az egiek es az ero legyen veled testverem
2017. aug. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Veled is drága testvérem
2017. aug. 27. 15:50
 5/16 anonim válasza:
40%
Figyelj ha te ezt a kérdést komolynak szántad akkor nem. Ezek nem ufók. Egy vagy több lélek (ha jobban tetszik szellemek). Írtad hogy a mamád ágyánál volt.Lehet hogy valamilyen eseményt vagy történést akartak neked ezzel jelezni a mamáddal kapcsolatban.
2017. aug. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%
Jó nagy kamu kérdés, de nem rossz. :)
2017. aug. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
na most dominika lebuktunk xDDDDD
2017. aug. 28. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Képzelődtél. De az tetszik a kérdésedben, hogy "nagyon örülnék ha bebizonyosodna,hogy olyan rendkívüli ember vagyok mint amilyennek tartok magam", na, ezért hisznek az emberek az ilyen ezoterikus dolgokban, megadja a különös jelentőség illúzióját.
2017. aug. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Közönséges hallucináció volt.
2017. aug. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
En tudom hogy különleges vagyok, nincs is szükségem bizonyitekra. Biztosan a mama akar üzenni. Mar megvilagosodtam.
2017. szept. 3. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!