Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti hisztek a szellemekben?

Ti hisztek a szellemekben?

Figyelt kérdés
Én fogjuk rá, hogy igen, de a barátnőim mindig kiröhögnek. Eddig még nem találkoztam paranormális jelenséggel (mondjuk annyira nem is szeretnék, mert sikítva futnék ki a házból). Veletek történt már paranormális jelenség? Ha igen, akkor csak betudtátok annak, hogy például véletlenül leesett valami valahonnan, vagy egyből szellemre gondoltatok?

2017. aug. 29. 14:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%
Nem hiszek.
2017. aug. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
14%
Ez a kèrdès örökzöld ezen az oldalon..
2017. aug. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%

Nem hiszek.

Történtek már velem furcsa dolgok, de mivel nem hiszek a szellemekben, így racionális magyarázattal nyugtázom.

Ha hinnék, lehet halálra paráztam volna magam...


AMúgy anyós házában állítólag van (anyós-após-sógornő is tapasztalt furcsákat, látták). Ott én semmi különöset nem tapasztaltam, éreztem eddig.

2017. aug. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%
Nem :).
2017. aug. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%

Nem hiszek bennük.

Velem is történtek már furcsa dolgok, de meg lehet magyarázni őket, nem kell mindig a legrosszabbra gondolni

2017. aug. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
86%
Nem, pedig szeretnék, de annak ellenére, hogy keresem a társaságukat, sajnos még nem fedték fel előttem magukat. :(
2017. aug. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
49%
Na most figyeljetek! Vannak szellemek, de nem mint külső lények, hanem az emberi agy simán ki tudja vetíteni. Ezt úgy kell elképzelni, mintha valaki álmodna, csak épp ébren van. Nevezhetjük hallucinálásnak is.
2017. aug. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%
Én hinni akarok és nem hiszek.
2017. aug. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
14%
Azèrt lettem lepontozva (második hozzászóló vagyok) mert leírtam, hogy ez itt a gyk-n örökzöld kèrdès? Hetente vagy havonta felteszi valaki ès a válaszok is hasonlóak... Nem hiszek a szellemekben, meg ilyen itt ragadt lelkekben, sem mennyben sem pokolban.
2017. aug. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
49%
Ha bentről a szobádból bambulnál kifelé és kint látnád a ház előtt akkor is sikítva futnál ki a házból? :D
2017. aug. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!