Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Azt mondják vannak jó szelleme...

Azt mondják vannak jó szellemek és rosszak. Ez szerintetek is igy van?

Figyelt kérdés

Szóval ha vannak kifejezetten jó szellemek és kifejezetten rosszak akkor ki a kifejezetten jó és ki a kifejezetten rossz?

Tehát ha van kifejezetten rossz. Akkor a mamád aki meghalt 50% esély van rá Hogy miután meghalt rossz szellemkent el tovább?

Csak mert mondják hogy pl szellemidezesnel a fehérel jókat vpnzunk be a sotetebbekkel meg gonoszakat.

Szerintem nyilván való hogy tudat alattink miatt vonzuk be a sötétebb yzinektol azokat akik nem annyira kedvesek. De nem feltétlenül csak rosszak. És ebből kiindulva. Szerintem a démonok se csak gonoszak. Csak nem annyira erzelmesek.

Szóval ti erről mit gondoltok?


2017. nov. 1. 20:53
 1/7 anonim válasza:
8%
Nem létezik semmilyen szellem, így a kérdés eleve értelmetlen.
2017. nov. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bárki, vagy bárkinek a szelleme lehet jó, vagy rossz. Saját választása, melyik úton jár. A jókat fehérnek gondoljuk, a rosszakat feketének. Igazából senki nem teljesen rossz, vagy teljesen jó. A szürke valamelyik árnyalata.
2017. nov. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1-ső. Nem szólok be. Mert jó rímet alkottal
2017. nov. 1. 22:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Ahogy ember, szellem sincs 'jó' vagy 'rossz'.

Tettei határozzák meg 'minőségét'.

Tette megitélése viszont nézőpont kérdése.

Ugyanaz lehet egyik szemszögből jó, mint a másikból rossz.

2017. nov. 2. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ez egy jó kérdés. xDD

Alapból mikor szellemet szeretnétek idézni, akkor a "rosszakat" fogjátok megkapni, mivel a rossz szellemeket könnyebb megidézni, hisz ő szabadulni akar.

Általában azok térnek vissza, akik valami rosszat szenvedtek el életükben és bosszúra vágynak. Szóval én a te helyedben kicsit változtatnék a sztereotípiámon, ez nem játék és vannak rosszak is, hiába te nem tartod annak attól még azok.

2017. nov. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Legjobb tudásom szerint ez az állítás nem igazán állja meg a helyét, hogy vagy kifejezetten jó vagy kifejezetten rossz szellemek vannak. Én magam konkrétan szellemidézéssel nem foglalkozom (jobban érdekelnek a "természetfeletti" lények), de megbízható forrásból az az elmélet tűnik a leghitelesebbnek nekem, hogy szellemidézésnél nem az elhunyt lelkét idézed meg, hanem ennek az életében alkotott személyiségének egy lenyomatát. Tehát egy olyan entitást, ami az elhunyt ember személyiségét reprezentálja. Innen kiindulva olyan lesz a jelleme, amilyen életében is volt, tehát épp olyanok és annyi félék, mint mi.
2017. nov. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 thoomas26 ***** válasza:

A testük halála után, még a szellemvilágba vissza nem tért szellemeket érzékelhetjük, idézhetjük meg a legtöbb esetben. S akik még nem tértek vissza, nem estek át egy tisztítási folyamaton, döntően magukban hordozzák az elmúlt életük személyiségének főbb jegyeit. Ennek megfelelően, ahogy az emberek között is vannak jók és rosszak is (ez persze viszonyítás és nézőpont kérdése), úgy a még itt lévő szellemek között is.


Általában olyan szellemeket, energiákat tudsz magadhoz vonzani, mint amilyen te magad is vagy, amilyen lelki világgal és állapottal éppen rendelkezel.

2017. nov. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!