Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért van ez? Egyesek azt...

Miért van ez? Egyesek azt mondják, hogy vannak szellemek, mások szerint meg nincsenek szellemek. Én nem tudom mit higgyek.

Figyelt kérdés
De ha valaki lát egy szellemet, és a másik meg nem, az miért van? A másik miért nem látja? És ha vannak akkor miért csesztetik néha az embert egyes szellemek?

2013. nov. 2. 17:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Vannak, és azért nyektetik az embert mert 1 dinnka húgyagyú megidézett 1-et mert azt hitte hogy vicces lesz, és a szellem előbb-utóbb vissza akar menni a helyére, és mivel a lökött gyerkőc nem tudja, hogy kell a szellem elkezdi nyektetni! És ha nem hiszel bennünk, nem baj, de ne úgy próbáld bizonyítani, hogy idézel, mert rá fogsz baltázni, de nagyon durván! Szóval vannak, igen!
2013. nov. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kihagytam, hogy a gyerkőc nem tudja, hogy kell visszaküldeni!
2013. nov. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Jah és én TALÁN megtehetném, hogy idézgetek, mert TALÁN meg tudom védeni magam, de este tuti nem tudnék aludni, mert folyamatosan fennt kéne tartanom a ,,pajzsot"! Szóval, ezek nem vicces dolgok!
2013. nov. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Mert senki se látott... Aki ezt állítja hazudik/bemeséli magának
2013. nov. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Azért mert az első egy hiszékeny ember a második pedig, racionálisan gondolkodik és képes különbséget tenni a kettő közt mi az illúzió és a valóság.
2013. nov. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Érdekes nem gondoljátok? A szellemekre van bizonyíték, istenre abszolút semmi és mégis hisznek istenben a szellemekben meg senki sem hisz! :) Ezen el kéne gondolkodni! :)
2013. nov. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Szerintem vannak. Amúgy látom itt ha valaki nem hisz valamiben, az rögtön egy nagy sztár, hiába csak két szót írt le.
2013. nov. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
De én arra vagyok kíváncsi, hogy a másik miért nem látja?!
2013. nov. 2. 18:06
 9/17 anonim ***** válasza:
Te kérdező láttál már szellemet?
2013. nov. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 jankasf válasza:
Én hiszek a szellemekben.Vannak jók és vannak rosszak.Szerintem ,azért van az , hogy az egyik látja a szellemt a másik pedig nem, mert aki látja az hozzátartózója a szellemnek vagy pedig a szellem valamit el akar mondani neki, jóra akarja tanítani, felvilágosítja különbözö dolgokban.
2013. nov. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!