Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Te hiszel a szellemek létezésé...

Te hiszel a szellemek létezésében?

Figyelt kérdés
Te hiszel a szellemek létezésében? Ha igen, akkor miért! Amennyiben volt szellemekkel kapcsolatos élményed megosztod velünk?

2017. aug. 1. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. aug. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 thoomas26 ***** válasza:
100%

Akinek volt konkrét, semmi mással nem magyarázható élménye, tapasztalata, annak nem kérdés a szellemek és így a szellemvilág létezése. Aki csak mások esetéről hallott (vagy még azt sem), annak a saját világképe függvénye, hogy mennyire képes beleilleszteni annak létezését.

Nekem már több saját élményem is volt. Egy példát ragadnék csupán ki közülük. S előre bocsájtom, hogy senkit sem akarok ezzel meggyőzni, és senkitől sem várom el, hogy mindezt elhiggye, vagy ennek alapján higgyen a létezésükben. Ezt mindenkinek magának kell eldöntenie, illetve addig nem is várható el senkitől sem, amíg saját tapasztalata nem volt.

Szóval. Rendszeresen kommunikálok is a szellemvilággal. S még az elején, kíváncsi voltam, hogy nem pusztán a képzeletem játéka-e mindaz, amit érzékelek. Vágtam négy darab papírfecnit, s megszámoztam őket egytől négyig. Felfordítottam, jól összekevertem s találomra húztam belőle egyet. Nekem semmiképpen sem volt és nem is lehetett fogalmam, hogy melyiket húztam ki. Megkérdeztem attól a szellemtől, akivel éppen kommunikáltam. Megmondta, s akkor felfordítottam, s tényleg az a szám volt rajta, amit a szellem közölt.

Hogy még a véletlent is kizárjam, rögtön utána tettem még egy próbát. S az is ugyanolyan sikerrel járt.

Ha a többi élményem nem volna elég, ez minden kétséget kizáróan bizonyítja a szellemvilág és a szellemek létezését.

2017. aug. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Psycho ***** válasza:
68%

Nem, mivel semmilyen meggyőző bizonyíték nem támasztja alá. Nem mondom azt, hogy bigott módon verem az asztalt, ha szóba jön a téma, de 2017-ben egy vga kamerával felvett 240p-s youtube videó amit ki tudja hányszor szerkesztettek meg, nem győz meg.

Még egy saját élménynél is először a józan ítélőképességemet kérdőjelezném meg. Ahogy mondani szokták: rendkívüli hipotézis rendkívüli bizonyítékot kíván.


#2, nem kötekedésből vagy furkálódásból (tiszteletben tartom a világnézetedet + a többi érvedet nem ismerjük), de amit írtál, az sajnos nem "minden kétséget kizáró" bizonyíték, módszertanilag legalább is. Ha gondolod, szívesen leírom, miért.

2017. aug. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lujzika001 válasza:
Nem ! Thomas 26 Élénk az agytevékenységed. Biztosan jó fej vagy.
2017. aug. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!