Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Megszállt volna valami?!

Megszállt volna valami?!

Figyelt kérdés
Igazából mindig is realistának vallottam, nem hiszek el semmit amíg nem látom, és néha még akkorse ha igen. Sose gondoltam volna hogy ebben a kategóriában kérdésr fogok feltenni.Azonban néhány éve különös dolgok történnek velem, egyre különösebbek, és nem tudom miért. Éjszaka, lefekvés után történik, mindig. Eleinte csak olyan volt mint az alvásparalízis. Vagyis mozdulatlan voltam, halálfélelmem volt, úgy éreztem kiáltanék, de nem jött ki egy hang sem. Akkor még azt hittem csak sima alvásparalízis. Aztán elkezdtem megálmodni a jövőmet, aki nem akarja elhinni ne higgye, tökindegy. Ennek már több mint 5 éve, és azóta is tart. Általában csak a deja vu miatt jövök rá, hogy ezt már álmodtam, de mostanában már vannak "emlékeim a jövőből" amiket elég tisztán látok előre többnyire csupa negatív dolog rossz esemény, de ez tényleg nem szimpla "rossz előérzet". Kávé egy éve a legdurvább az egész sokszor fél órával lefekvés után már rángatózom, valami hatalmas súly alatt ami agyon akar nyomni, vagy megfojtani. Kiáltani most is csak ritkán sikerül. A múltkor esküszöm a lábamnál fogva kezdett felemelni valami az éjszaka közepén, és közben a pulzusom meg a vérnyomásom annyira felszaladt bumm, bumm, bumm...hogy azt hittem agyvérzést kapok. Azonkívül kicsit meg is változtam. Régen tök félénk voltam, főleg a neveltetésem miatt. Most pedig gyakran vagyok hirtelen agresszív és a legdurvább hogy néha szinte ok nélkül, vagy csak régi sérelmek miatt. Amúgymeg szinte érzéketlen vagyok, és képtelen vagyok kifejezni szeretetet.

2017. aug. 12. 17:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem fordulj pszichológushoz. Vagy ne drogozz ennyit.
2017. aug. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sose használtam semmilyen tiltott szert, de mindegy.
2017. aug. 12. 17:30
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, én nem vádollak semmivel, és nem mondom, hogy kitaláltad ezeket, viszont azok alapján, amiket leírtál, elképzelhető, hogy valamilyen pszichotikus betegség vagy más egyéb pszichés természetű probléma állhat a háttérben. Próbálj meg minél előbb szakszerű segítséget kérni, mert ha tényleg ez a baj, akkor könnyen elfajulhat kezelés nélkül. És inkább derüljön ki az, hogy nem ilyesmiről van szó, minthogy elhanyagold a mentális egészségedet, és kialakuljon valami, amit most még meg lehetne előzni.
2017. aug. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Első dolog, ami eszembe jut a leirtakról, az a hiperventilláció. Szóval stresszelsz mindenen, és már a levegőt is rosszul veszed... A többi, amit leírtál neurotikus tünet, szóval pszichológus, pszichiáter, valami külső segítség nagyon kívánatos!
2017. aug. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
20%
Igen!Megszállt a zördög
2017. aug. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Aneem ***** válasza:
6%

Írok egy javaslatot, ha gondolod csináld meg. Én napi rendszerességgel takaritom magam ennek a segítségével.


1. Szír 3-as zsoltárt kellene elimátkozni. Itt az elérhetősége : [link]


Gyújts meg egy fehér gyertyát és miközben gyújtod mond ezt: " Meggyújtom ezt a gyertyát JÓ Isten nevében "


Ezután kezd el imátkozni a zsoltárt úgy hogy minden sor elejére teszed azt hogy "JÓ" , továbbá a szövegben található összes Úr vagy Uram kifejezés helyett is azt mondod hogy "JÓ". Mond el 3x.


Ezután végy elő egy Bibliát és keresd ki a 124. Zsoltárt. Ezt szintén imátkozd el 3x. Minden sor elején mond azt hogy "JÓ", és itt is az uram és Úr szavakat helyettesítsd be a "JÓ" szóval. Ezt is 3x.


Végezetül keresd ki az 51.és a 91. Zsoltárt és Szintén így imátkozd el, mint a 124-eset. 3x.


HA ez megvan fújd el a gyertyát.


Elméletileg ennek segítenie kell. Ha elsőre nem megy érdemes megismételni párszor, mivel ezzel engedélyt adsz a segítőidnek hogy beavatkozzanak és esetlegesen megtisztítsanak az átkoktól , rontásoktól.

2017. aug. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 thoomas26 ***** válasza:
100%

Hozzád kapcsolódott (hétköznapi nevén megszállt) egy olyan rossz indulatú szellem, aki a testi halála után, annak rendje-módja szerint még nem kelt át a szellemvilágba. Ezt azért tudta megcsinálni, mert a lelki és/vagy mentális állapotod sérült volt, vagy valamiért meggyengült.

Nagyon fontos, hogy távozásra bírd őt, amit elsősorban te tudsz megtenni. Azonban ha ez sikerült, azzal csak a tünetet szüntetted meg, de az okot még nem. Hiszen mi a biztosíték, hogy akár egy nap múlva nem talál meg egy másik? Tehát lelkileg és mentálisan is egyensúlyba kell jöjj, ezeket meg kell erősítened ahhoz, hogy védett légy.

Először információkat adott neked a (lehetséges) jövőből, kifejezetten a negatívra fókuszálva, s ez csak a kezdet volt. Célja, hogy félelemben tartson, uraljon téged, sőt mint láthatod, a jelleme is komolyan hatással van már rád. Sürgősen véget kell ennek vess, de az okra épp úgy fókuszálva, mint a tünetre.

A korábban írt módszer mellett nagyon fontos, hogy lelkileg és mentálisan erős légy. Hogy komolyan tudatosítsd magadban, hogy a saját testedben te vagy az úr és nem más. Minél előbb kezdtél volna ezen változtatni, annál jobb lett volna, de sosem késő.

2017. aug. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Velem is ilyenek történnek, de nem hiszem, hogy bármi megszállt volna, szimplán csak parázok, és sokat meséltek nekem ilyenkről :DD
2017. aug. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne hallgass a hülyeségekre, nem szállt meg lófax se, csak menj el szakemberhez.
2017. aug. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy megszállt egy démon. Meg kell vizsgáltatni szakemberrel. Hívd fel az ezo tv-t
2017. aug. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!