Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen tünetei lehetnek annak...

Milyen tünetei lehetnek annak ha rám telepszik egy szellem vagy egy démon? És hogy lehet tőle megszabadulni ha megtörténik a baj?

Figyelt kérdés

2018. jan. 7. 14:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%
Megértelek. Tegnap rám telepedett egy fura lány és alig bírtam levakarni. Hívd a rendőrséget vagy kérj távolságtartási végzést.
2018. jan. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs energiád, folyton keresztbeteszel saját magadnak, lusta leszel, ingerlékeny, depressziós.

Az első hozzázóló azt ígérte, hogy megoldja a problémát.

2018. jan. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
A supernaturalban mindig sóval tartják távol az ártó szellemeket és démonokat. Plusz örödögüzéssel...
2018. jan. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
Egyél sok fokhagymát! Azt nem bírják a démonok, s az egészségedre is jó hatással van.
2018. jan. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
11-essel értek egyet. Ártani nem fog ;)
2018. jan. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Hívd a szellemirtókat, ők majd megszabadítanak tőle. Mondjuk, nem lesz olcsó buli...
2018. jan. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
78%
Szerintem elsőnek menj el a templomba imádkozni, utána pedig az állatorvoshoz és kérdezd meg tőle, hogy mikor tudna beoltani téged hülyeség ellen.
2018. jan. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 r.sentinel ***** válasza:
64%
Faradekonysag, alvasi zavarok, izulet es gerinc fajdalmak, ingerlekenyseg, agressziv megnyilvanulas, szemelyiseg nagyfoku valtozasa, illetve barmni egyebb annak fuggvenyeben milyen testresznel csatlakozott hozzad. Segitseget kerhetsz parapszichologustol vagy spiritual terapeutatol.
2018. jan. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
20%

Én teljes mértékben hiszek a szellemvilágban most nem tudom, hogy azért kérdezted mert megszállt valami spirituális dolog.Amit nem hiszek!

Vagy azért kérdezted mert kiváncsi vagy, de az előttem írok írják, hogy hülyeségeiket stb. Szerintem meg ezek az urak,hölgyek a nem normális hülyék mert ha nem hisz benne vagy hülyeségnek tartja a kérdést legyen, de akkor ne jöjjön ide írkálni a nagy okosságaikat hanem mennyenek oda ami érdekli őket vagy kíváncsiak rá ha arra izgulnak, hogy szopassák a másikat akkor ott már baj van, Nekem ez a véleményem.

2018. jan. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Menj el oda ,ahol ilyennel foglalkoznak .
2018. jan. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!