Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi az az őrangyal? Milyen...

Mi az az őrangyal? Milyen formában és mikor szokott megjelenni? Mit csinál?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 13:58
1 2
 1/14 anonim válasza:
20%
krumplit pucul.
2010. jún. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
88%

Általában semmilyen általunk érzékelhető formában vagy módon nem jelenik meg. Súg, tanácsot ad, segít nekünk egyes eseménynek olyan irányú alakításában, amely összhangba hoz az előzetes terveinkkel.

Vagyis minden olyan feladatot ellát, (illetve közvetít) amelyet egyszerűen csak isteni beavatkozásnak gondolhatnánk.

(A Főnök nyilván nem ér rá mindenre, akármilyen ügyes is.)

2010. jún. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
és olyan létezik, hogy nekem még nem segített az őrangyalom? O.o
2010. jún. 7. 14:30
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy nem segített még, mivel állandóan segítenek nekünk. Csak kis dolgokban. Ne arra gondolj, hogy nem nyerted még meg az 5 lottót.
2010. jún. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 pelgrim ***** válasza:
100%

Az őrangyal szerintem nem más mint a te saját isteni kiléted. Megjelenése korlátlan, azaz lehet bármilyen formában, tevékenysége úgyszintén. Ezzel egy eset jut eszembe, hogy hol olvastam vagy hallottam, már nem tudom.


A második világháború végén történt Berlin egyik utcáján egy fiatal asszon ment a romok között a kb. 4 éves kislányával. A kislány egyszerre csak megállt és az anyja képtelen volt rávenni, hogy még egy lépést is tegyen előbbre. Akkor ledőlt egy fal, ami ha tovább mennek eltemette volna őket.

Később a kislány azt válaszolta, mikor kérdezték tőle miért nem akart tovább menni, hogy előtte állt valaki aki nem engedte tovább menni.


Én általában megérzem, ha valamilyen közvetlen veszély fenyeget.

2010. jún. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hoppá O.o
2010. jún. 8. 12:12
 7/14 anonim ***** válasza:
Az őrangyal az ösztöneid formájában jelenik meg, vagyis ahhoz tudnád a leginkább hasonlítani. Segít téged, hogy sikeresen kiálld a próbáidat, és csak azután léphetsz tovább. Sokan azért nem tudnak meghalni súlyos betegként sem, mert vannak még bevégezetlen dolgaik.
2010. jún. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Sokan azért nem tudnak meghalni súlyos betegként sem, mert vannak még bevégezetlen dolgaik."

meghalnak csak itt maradnak szellemként pont azért mert vannak még dolgaik és ezért nem tudtak a mennybe vagy hova menni:D

2010. jún. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Miért, te nem hallottál még olyanról, hogy egy öregember a halálos ágyán fekszik, és csak azután hal meg, miután bocsánatot kért a fiától és az megbocsájtott neki?
2010. jún. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 kicsigman ***** válasza:
Az őrangyal egy olyan ember aki pont jókor van jó helyen és segít a másik embernek.
2010. jún. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!