Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi az az őrangyal? Mit őriz...

Mi az az őrangyal? Mit őriz pontosan? Mindenkinek van őrangyala?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 15:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Igen, mindenkinek van!

Igazából nem az a feladata, hogy őrizzen, hanem az, hogy segítsen, hogyha szükség van rá!

2011. jan. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Akkor az enyém ritka töketlen egy példány!
2011. jan. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Pontosítok. A lelki fejlődésedet "menedzseli", nem azon dolgozik, hogy neked hiper szuper életed legyen.
2011. jan. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Bátorságot szeretnék tőle kérni, hogyan csináljam? :)


Ja és csak felettem van hatalma vagy más halandókat is tud befolyásolni? Vagy hogy is van ez pontosan?

2011. jan. 17. 15:13
 5/13 anonim ***** válasza:

Szinte bármit tud befolyásolni, ha akar, de az már "egyénfüggő" hogy melyik mit és mennyire szeret befolyásolgatni...


Szerintem ilyeneket nem lehet tőle kérni! Ő tudja magától, ha neked kell valami, akkor azt ad, ha meg nem, akkor nincs rá szükséged! Inkább valahogy saját magad tanulj meg bátor lenni!

2011. jan. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát akkor sokra megyek vel
2011. jan. 17. 15:38
 7/13 anonim ***** válasza:
15:11 Mondom, hogy az enyém ritka elfuserált egy példány!
2011. jan. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
:D
2011. jan. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Most nem igazán értem, ha nem segít minek van? Nézi ahogy ,,fejlődik a jellemem" ? :S


Az nem tudható be neki hogy réges régen mikor még kamasz voltam és fülig szerelmes (régi szép idők :)) ) és el akartam hívni egy lányt randira oda mentem hozzá (háttal állt) és magamtól nem bírtam megszólalni de aztán valahogy akaratlanul kifutott a számon a lány neve?

2011. jan. 17. 20:25
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem NÉZI, ahogy fejlődik, hanem fejleszti! Azáltal, hogy olyan helyzetek elé állít téged, amitől fejlődsz. Persze hogyha ő úgy ítéli meg, hogy segítség kell, vagy ilyesmi, akkor segít! Pl ebben az esetben, amit leírtál, elképzelhető, hogy csak egy kezdő löket kellett neked, és azt "megtette helyetted" :)
2011. jan. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!