Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valaki állt az ágyamnál...

Makika234 kérdése:

Valaki állt az ágyamnál amikor felébredtem! Senki nem volt itthon ajtó és ablakok zárva voltak! Nem képzelődtem és nem halucinálok! Pislogtam egyet és egyik pillanatról a másikra eltünt! Egy magas férfi volt! Mit keresett nállam?

Figyelt kérdés
Mivel itt elég sokak vagyunk/ vagytok ezért szeretnék itt segítséget kapni/kérni tőletek! és mégpedig abban : -Ki lehet ez? -Mi lehet ez? -Miért van ez? Mit akarhat tőlem? Miért pont akkor amikor egyedül voltam? Kivel történt már hasonló dolog?

2018. febr. 21. 07:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Velem olyasmi történt, hogy háton fekve (ahogy szinte soha nem alszom, mert nem szeretem) voltam az ágyban és éreztem már, hogy ébredezem, de súly volt a mellkasomon...mintha ültek volna rajta, nem tudtam felkelni. Ez talán kétszer esett meg, utána abbamaradt.


Mit váltott ki belőled ez az élmény? Megrémültél? Kíváncsi vagy?

2018. febr. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Alvásparalízis. Hallucináció, de teljesen normális. Egyszer-kétszer mindenkivel előfordul az életében. És tudom, mennyire élethű, de nem valódi
2018. febr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írja az előttem válaszoló. Általában gyerekeknél fordul elő. Nálam rendszeresen havonta egyszer-kétszer.

Szorongás is okozhatja.

Olyan is volt, mint neked, vagy mint az első válaszolónak, legutóbb azt éreztem, hogy valami elkúszik mellettem és hozzám súrlódik, kiabálva ébredtem fel.

2018. febr. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
A Józsi volt a szomszédból. Nagyon kéne már neki vissza a kasza amit kölcsönadott tavalyelőtt nyáron.
2018. febr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt ilyen.

De nem egyedül voltam, a férjem mellettem aludt. Felé fordultam (a magas férfinek háttal), és szorosan hozzá bújtam.

Reggel elmeséltem neki, szerinte álmodtam. (apukám magas vékony férfi volt-kiskoromban meghalt, tehát lehet, hogy tudat alatt vele álmodtam)


Ez kb 6 éve volt, azóta sem fordult elő soha.

2018. febr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%

Egyszer ugyanígy voltam. Félálomban ahogy kinyitottam a szemem, egy alakot láttam állni az ajtóm előtt. Megdörzsöltem a szemem, és utána láttam hogy csak az ajtóra felakasztott köntösöm volt az.

Megesik, hogy az ember valamit másnak lát félálomba.

2018. febr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%

"Nem képzelődtem és nem halucinálok! "


De!

2018. febr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nevelő fatert egy egész csoport vette körül,mikor megébredt.Az addiktológusa szerint ez teljesen normális.
2018. febr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%

Velem többször is volt már ilyen. A legutóbbinál az volt, hogy mikor felkeltem (háton feküdtem) azt láttam hogy egy homályos pókszerű valami az arcom előtt lóg. (Amúgy rettegek mindenféle póktól) igazából nem volt ott semmi mert mikor apum megnézte nem látott ott semmit meg pókhálót sem XD. Szóval lehet félelemtől is ilyen.


Az az előtti pedig az volt, hogy mikor felkeltem megláttam apumat az ajtóban mozdulatlanul nekitámaszkodva az ajtófélfának. Egyfolytában beszéltem hozzá, de semmi. Aztán jópár pislogás után eltűnt.

Hát ez nem tudom mi volt...

2018. febr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

De láttam és nem halucináltam itt volt egy magas férfi !!

pislogtam egyet és eltünt ! Nem álmodtam !!!Fent voltam !

2018. febr. 21. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!