Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A Démonok Között, Annabell...

A Démonok Között, Annabell stb. című filmek megtörtént eseményeken alapulnak. És utána olvasva azt írják, hogy ezek a lények valóban léteznek. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

2018. febr. 27. 20:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Azért egy horrorfilmet nyilván nem úgy fognak másolni, ahogy a Döfés másolja a Sikolyt a filmen belül.


Pl. a The strangers-nek (aminek ugye most jön a folytatása) https://www.youtube.com/watch?v=91-Z20uttEk

hogy volt egy család, akiket így öltek meg.

[link]

2018. febr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
*Mármint azt vette alapul a film.
2018. febr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

"Mondjatok 1- et."


Fargo

2018. febr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
69%
Van aki hisz benne, pl Chucky-ban. Azt hiszem Warren a neve annak a házaspárnak akinek okkult múzeuma van és ott őrzik ezeket a megszállt tárgyakat. Köztük Chucky babát is.
2018. febr. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
2018. márc. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 HaEv ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Nem ismerem a filmeket, amit említesz. Ettől függetlenül biztos, hogy vannak természetfeletti lények, ezt tapasztalatból tudom. De nem ez az oka annak, hogy nem igazán nézek ilyen jellegű filmeket. Amúgy azt a párat, amit láttam figyelembe véve: a sok látvány és hangeffekttel eltúlozzák. Normál felvételek is léteznek ilyen jellegű eseményekről, a gond az, hogy sokan brahiból hamisítanak ilyet és kevés az, amelyik valódi. Nagyon nagy utánajárás, hogy kiszűrd, nem éri meg.

És egyébként természetesen ezt a "megtörtént eseten alapuló" dumát tényleg szeretik elsütni filmesek, de sose derül ki, mennyi volt belőle a megtörtént eset - ezért jobb, ha nem nyelsz be mindent, amit a filmben látsz! Gondolj bele, el akarják adni a filmet. Ha nem ismered a sztorit, akkor majd ők megírják úgy, hogy beszéljenek róla. A valódi információkat sose a filmekből fogod megtudni!

Ez a véleményem.

És téged ez miért érdekel?

2018. márc. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Én is tudom, hogy a filmekben el vannak túlozva a dolgok, de tényleg megtörtént eseményeken alapul. Azért érdekel, mert egyre hihetőbbnek tűnnek számomra ezek a történetek, persze sokat olvasgattam utána én is. Istenben nem hiszek, de azt nem tudom elfogadni, hogy halálunk után megszűnünk létezni, valaminek lennie kell. És ott van még az anyagmegmaradás törvénye.

Egyébként apám nem olyan rég halt meg. Annyira megszoktam, hogy ő egyszerűen van és kész. Nem tudom elhinni, hogy egyszer csak eltűnünk, és nem leszünk. Főleg úgy, hogy ezek a dolgok/lények létezhetnek...

2018. márc. 6. 09:42
 18/20 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem léteznek akkor miért foglalkoznak az egyházak ördögűzéssel?
2018. márc. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem minden ember abban hisz, amiben akar. Ha hisz bennük hisz, ha nem, meg nem. Nem vagyunk egyformák.
2020. aug. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Ha nem léteznek akkor miért foglalkoznak az egyházak ördögűzéssel?"


Hát ez akkora ultimate érv. Pont az egyház aminek a szent könyve a Biblia tele van valóságtól elrugaszkodott tündérhistóriákkal. :D

2020. aug. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!