Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek ebben a házban...

Szerintetek ebben a házban természetfeletti dolgok lehetnek?

Figyelt kérdés

Van egy kb 25 éve épült 2 szintes szép családi ház de aki felépítette férj-feleség meghalt rákban sokáig üresen állt de kb 5 éve megvette egy másik család de ők is ugyan úgy minden rákban haltak meg előbb a férj-gyerek-feleség(a feleség tavaly év végén)


Szerintetek ez lehet véletlen?

(és ez nem kamu mert ugyan ott lakom ahol ez a ház van)

elég parás szerintem a dolog



2018. márc. 19. 09:58
1 2
 11/12 anonim válasza:
77%

Hol ez a hely? Lehet, hogy valami rekultivált terület és párolog a földből valami mérgező gáz, oldószer, bármi. Ha a közelben vannak gyárak, ugyanez a helyzet.

Érdemes megmérni pálcával, hogy legalább a fekvőhelyek jó helyen legyenek! Olvass feng-shui-t a lakberendezést illetően, ha magadtól nem tudod, hogy minek hol a helye egy lakásban.

Alapok: ágy lába ne nézzen ajtó irányba, ágy alatt, fejrésznél ne legyen vízvezeték a falban, padlóban, se hűtő, mosógép a szomszéd szobában a fal mellett!

Ördögűző, pap, meg ilyen hasonló dolgok nem tudnak segíteni. Ha a hellyel spirituális problémák vannak, akkor mágus kell, de inkább olyan valaki, aki stabilan tud "energiával" foglalkozni és bánni!

2018. márc. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok szkeptikus, de a szellemek tényleg nem okoznak rákot :) Vagy teljesen véletlen az egész (a rák nagyon gyakori halál-ok), vagy tényleg valami rákkeltő dolog van ott, ahogy az előzőek írták.
2018. ápr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!