Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit kell csinálni, ha megszáll...

Mit kell csinálni, ha megszáll az Ördög?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 18:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
53%
Kb úgy kell elképzelni, mint a Scary Movie II.-ban. (Horrorra akadva 2.): Megérkeznek a vendégek, buliznak, megjelenik a kiscsaj, behuggyozik. Kihívják a papot. A pap elmegy fosni. Beköpik a legyek. Kijön a wc-ről. A kiscsaj teker egy 360°-ot a nyakán. És röhög. A pap befosik. Elvannak egy ideig, teleokádják egymást, a végén a csaj kijelenti, hogy "Anyád szopik a pokolban." Erre a pap egy határozott "Ezt szopd be!" mondattal fejbeküldi egy stukkóval.
2010. jún. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
40%
Szentelt vizet kell inni, és vazelinnel bekent keresztbe ülni!!
2010. jún. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
54%
Hogyan éled át amikor az ördög benned van ?
2010. jún. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
38%

Szerintem menj el pszichiáterhez v nemtudom de szerintem csinálj egy kört szarvas vérből állj a közepébe húzd a szarvasnak a fejét a fejedre a testét meg magad elé és vágd fel mind a két ered és mondd azt hogy "Ördög ezt száldd meg , ezt száldd meg ne az én testemet!!!"

Jah és baszhatod egy szarvas halálát és lehet te is megdöglesz nah csá jó készülődést!

2010. jún. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
81%
Rá kell venni a faterodat, hogy ígérje meg neked, hogy elmentek fehérvári Auchanba a Ladával, hogy vegyetek neked egy montenbálykot. Ettől a démon úgy meg fog örülni, hogy büfögsz egyet és kiszáll vele. Bombabiztos módszer, 1-szer már a kamerák előtt is bevált.
2010. jún. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Kérdező légysives válaszolj a kérdésemre

hogyan éled át hogy meg szál az ördög?

és küldtem privátot léci majd arra is válaszolj én szivesen beszélgetnék beled ilyenektől :D

2010. jún. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Kérdezek én is: hol írtam, hogy engem megszállt az ördög?
2010. jún. 13. 12:27
 18/21 anonim ***** válasza:

"Kérdezek én is: hol írtam, hogy engem megszállt az ördög?"


Vizsgáljuk csak meg ezt a feliratot a Sátán-o-vízió nevű asztrállátó szemcsimmel...hmmm....érdekes, a szemcsivel ezt látom:


"Kérdezek én is: hol írtam, hogy eng.r3ü3r3.EXÖSZÁJZBÚÚK! GOA'ULD! DIANA IS IN THE KITCHEN!"


Felettébb különös eredmény...

2010. jún. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Hát, ja... :D


Amúgy tényleg nem viccnek szántam a kérdést.

2010. jún. 13. 12:54
 20/21 anonim ***** válasza:
Figyej biztos hogy van ilyen hogy megszálás? Szerintem a szentelt víz jó ötlet. De egy pap kell
2010. jún. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!