Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ezt 1 átlagos ember meg tudná...

Ezt 1 átlagos ember meg tudná csinálni?

Figyelt kérdés
3 napig csupán csak 6 óra alvás , nagyon későn feküdtem nagyon korán keltem szinte hulla voltam de sikerült a negyedik napon aludtam hajnalban 2-től 5 óráig azaz 3 órát és 5:15kor mentünk asztaliteniszezni :) 8ig. Senki ne nézzen hülyének pls ez 1 fogadás volt barátokkal és teszt... De ezt nagyon furcsálom hogy ki bírtom.. természetesen utánna 2 nap alvás... De ez valóban kivitelezhető lenne ? Más embereknek is ? Vagy csak én reagálom túl a dolgot ?:D
2011. máj. 22. 22:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már olyan, hogy 2 és fél napig fenn voltam, minden alvás, vagy pihenés nélkül.
2011. máj. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hú te inkább szuper gyors vagy :D Am az én esetem azért 1 kicsit komolyabb sztem... 2,5 óra asztalitenisz ennyi idő után sztem más embert lehet meg ölt volna ..
2011. máj. 22. 22:57
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

> De ez valóban kivitelezhető lenne ?

> Más embereknek is ?

Igen, csak nem valami egészséges.

Sok káros hatása van a kevés alvásnak.

2011. máj. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemisták meg tudják csinálni úgy hogy közben tanulnak, aztán napig otthon kómáznak fejfájás közepette. Az Apllénél szoktak ilyen hetet csinálni, hogy 3x24 óra gálya. De ettől még nem leszel természetfeletti lény
2011. máj. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már többször is kimaradt egy éjszaka. A vicces az, hogy próbáltam aludni napközben, de nem sikerült elaludnom. Persze a következő éjszaka jóízűen aludtam, de nem sokkal többet, mintha nem maradt volna ki az éjszaka.

Több éjszaka kihagyásánál mindig volt 3-5 óra alvás, több-kevesebb részletben.

2011. máj. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
100%

Persze, hogy kivitelezhető :D

Én már ezt csinálom mióta megkezdődött a suli..:D ( hál' istennek nemsokára vége :D ) Persze csak hétköznap hétvégén minimum 10-12 óra alvás:D Jó tudom.. ez egyáltalán nem egészséges...

Mondjuk én már megszoktam szerintem ezt nagyon ritka, hogy hétköznap 6 óránál többet aludjak. És most se fogok 6 óránál többet aludni az fix. :D

2011. máj. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Kb. 30 éve így élek, csak az "utána 2 nap alvás" nem jött még össze, max. talán ha 10x a 30 év alatt.
2011. máj. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Kicsit túlreagálod, ebben semmi extra nincs.

Bár kitudja, lehet ufo vagy.:D

2011. máj. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én már évek óta ennyit alszom és a lányom is.Sokszor érezzük, hogy kevés, de hétvégén legalább bepótoljuk , olyankor délig alszunk.
2011. máj. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Hozzátenném, én ha napközben elálmosodok, kifáradok és van rá lehetőség, akkor elvonulok relaxálni "meditálni".Ez csak 10-15 perc nálam, de annyira kipihentet, mintha órákig aludtam volna.Csak ajánlani tudom.
2011. máj. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!