Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nektek van valami jó szorítok...

Qwedsa33 kérdése:

Nektek van valami jó szorítok esetleg véleményetek az úgynevezett halhatatlanokról?

Figyelt kérdés
Csupán érdekes témának találom a vámpírok s érdekel más emberek véleménye, képalkotása róluk. Hihetetlen sztorik stb. Írjátok bátran, csak a vélemény számít. Esetleg írjon az is aki annak hiszi magát. :)

2018. máj. 9. 18:19
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Elrontottam a szótáram miatt:vámpírok helyett vámpírokat a szó amit írni akartam.
2018. máj. 9. 18:23
 2/16 anonim ***** válasza:
19%
Kaszás vagyok halhatatlan, de nem vámpír... mindig is lenéztem őket. Alsóbbrendű lények, akik felsőbbrendűeknek hiszik magukat. Arisztokratáknak meg hasonlók. Egyszer-kétszer csak úgy "heccből" keresztet verek egy-kettőnek a szívében, rögtön kiszáradnak. Néha csak úgy szórakozásból, amikor magam alatt vagyok keresztre szoktam feszítenk őket és együtt megvárjuk a napfelkeltét, meg vérfarkasokat kínzok, leégetem róluk a bundát meg ilyesmi. Így telnek gondtalan napjaim. Van amikor (másodperc töredékében) embereket kísérek a túloldalra és sokat panaszkodnak próbálnak üzletelni meg hasonlók... nagyon fárasztó tud lenni. Mások alkohollal szoktak kikapcsolódni, én kivégzek néhány vámpírt vagy lemészárolok néhány démont, kiírotok néhány kísértetlakta falut és attól jobb kedvem lesz általában. Mondhatni tragédia rajongó vagyok.
2018. máj. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
En egy vampir vagyok. Az ilyen habiszti kaszasokon el szoktunk nevetgelni a spanokkal. Kedves kerdezo, esetleg nincs nemi felesleges lecsapolhato vered? Csatlakozhatsz a brigadunkba is 😄😂
2018. máj. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%

"Az ilyen habiszti kaszasokon el szoktunk nevetgelni a spanokkal."

Nevessetek csak, amíg még lehet. Úgyis én nevetek utoljára!

2018. máj. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
Ezt igergeted mar vagy 7000 eve. Nem unid meg?
2018. máj. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%
#5 Ami késik nem múlik... Mellesleg elmúltál 700+ éves, tanulj már meg magyarul, mielőtt elvinnélek a Pokolban.
2018. máj. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

😂😂😂

Oké értem. Kaszás vámpír harc. Jó kis könyv lehetne belőle. 😂

2018. máj. 10. 15:57
 8/16 anonim ***** válasza:
Én halhatatlan vagyok. Eddig...
2018. máj. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Hogy érted hogy eddig? Remélem te nem hüyülöd el a kérdésem. Érdekel a téma s úgy gondoltam hogy valami sztori akad majd itt.


Ne higgye senki hogy csilli-villi vámpír fan vagyok csak érdekel e sztori misztikája. Van benne egy kis érdekfeszítő rejtélyesség. :)

2018. máj. 11. 23:19
 10/16 Kis Szurke ***** válasza:
nem vagyok vámpír, ufo vagyok, 120 cm magas kis szürke. Az is jó?
2018. máj. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!