Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ouija szellemidéző táblán mit...

Ouija szellemidéző táblán mit lehet használni?

Figyelt kérdés

Nekem nincs olyan plachnette-m. Hallottam olyanról, hogy sima papír is jó pl egy kör alakú. Vagy mondjuk egy nagyobb érme.

Tapasztalatból tud valaki valamit?



2018. máj. 10. 21:51
1 2 3
 1/21 szenes43 ***** válasza:
36%

Javasolni tudom az aprócska poharat még a 1/2 dl. esnél is kisebbet szájával lefelé fordítva. Feltehetően a pohárka feneke még nagyít is. A pohárka általában egy betűt fed le és rögtön felülről olvasható is.

Plachnettet is lehet csinálni csak nagyon sima, csiszolt anyagból,pld. furnérból kivágva formára és egy betűnyi lyukkal a közepén. Majd írd le hogy mire jutottál.

2018. máj. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
56%

Nem akarom kedvedet szegni de szerintem semmivel ne próbálkozz. Ha csak egyedül ketftelésből, vagy a barátaiddal SZAKEMBER segítsége nélkül akarod csinálni ne csináld!!!


Max SZAKEMBER segítségével csináld, mert ha nincs ott veled/veletek szakember és át jön valami aminek nem kéne, nem tudjátok visszaküldeni és abból nagy baj is lehet!!!!!!!!!!!!!!!!

2018. máj. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
47%

Kérdező, remélem, még élsz...?!


NE SZÓRAKOZZ QUIJA-TÁBLÁVAL ÉS EZT KVÁRA JÓ TANÁCSKÉNT ÍROM!!!


Szabadulj meg tőle addig, amíg nem késő és


NE HASZNÁLD EGYÁLTALÁN!!!


Olyan sötét erőkkel játszol és annyi rosszat engedsz majd be vele az életedbe, hogy nagyon meg fogod bánni!


Nem is értem, miért nem tiltják be az ilyen "játékszerek" árusítását?!

2018. máj. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
44%
#2 #3 mit trollkodtok? Ez egy sima, kicsit parás táblajáték, semmi több. A tudatalattidat használja. Semmi szellem nincs ott. Ti a gazdálkodj okosantól is így fostok?
2018. máj. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Ismerem a spiritiszta és a szkeptikus érveket is.


Én úgy vélem, hogy nem minden tudható be az ideomotoros hatásnak.


Viszont mindig mosolygok, mikor belefutok ebbe az "ÚRISTEN NEHOGY HASZNÁLD" dologba.... a viktoriánus korban több millióan használták - túlzás nélkül-, soha nem halt meg senki..


Egyébként semmi nem történt, pedig már háromszor próbálkoztam.

2018. máj. 11. 20:43
 6/21 anonim ***** válasza:
74%

Előszöt is #4


EGYÁLTALÁN NEM TROLLKODÁSBÓL ÍRTAM AMIT ÍRTAM!!! Teljesen komolyan gondoltam mert tényleg veszélyes és igaza van az utánam szólónak is én sem értem miért engedik hogy csak úgy szimplán áruljanak ouija táblát mint egy gazdálkodj okosant (ha már azt hoztad fel #4) (amúgy a gazdálkodj okosan teljesen más kategória [az tényleg egy egyszerű nyugis jó társasjáték] mint az ouia tábla [ami meg egy hozzá nem értőknek veszélyes szellemidéző eszköz])



kérdező


lehet hogy 999-szer csinálod meg eredménytelenü és/vagy úgy hogy semmi bajod nem lesz belőle aztán 1000-redszerre megvan a baj!!! De ha ennyire makacs vagy akkor csináld csak aztán majd mikor tényleg megvan a baj, emlékezz mit mondtunk #3 és én de akkor már ne gyere segítséget kérni mert nyilván akkor sem hallgatsz majd ránk!

2018. máj. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
jajj már pls..Ez csak egy társasjáték, olvass róla. Nem szippant be mint a dzsumándzsi. Te is csak horrorfilmekben láttál ilyet, meg városi legendákat hallottál.
2018. máj. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 szenes43 ***** válasza:
Nekem is van valahol és a kispoharat tologattam rajta szájával lefelé. Nem használom valamiért nem "nőtt" hozzám. Csináltam én sokféle hasonló eszközt pld. kicsiny írózsámolyt.Kör alakú aminek 3 lába van és az egyik lába ceruzában végződik. Könnyen kezelhető és nekem szimpatikusabb. Aláteszel egy A4-s lapot,leengeded a redőny és meggyújtasz egy gyertyát.Ráteszed az ujjad és tisztelettudóan felteszed a kérdésedet s ha szerencséd van ott lesz a válasz a papíron.
2018. máj. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
krém és zsepi jó barát
2018. máj. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
szenes43 és neked volt valami válasz a papíron?
2018. máj. 14. 23:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!