Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tudtok jó szellemidéző verseke...

Tudtok jó szellemidéző verseket módszereket?

Figyelt kérdés

2016. márc. 21. 16:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem létezik olyan vers, ami önmagában szellemet idézne.
2016. márc. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Missi_Key ***** válasza:

Egy, kettő ha Freddy eljő...

jahh bocs ez nem szellem :D

2016. márc. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Ne idézgessél szerintem így szellemet, mert lehet, hogy valami veszélyeset idézel meg, és pl válaszolgat neked, de esetleg ő is kér valamit cserébe, plusz ha konkrét személyt akarsz, úgy tudom, hogy úgysem ő vele sikerül kapcsolatba lépned, hanem csak valakivel, egy lénnyel, aki okosodni akar abból, hogy letölti elvileg halottak agyából az infót, és először lehet, hogy tényleg igazakat mond, hogy elnyerje a bizalmat, utána pedig félre is vezethet, vagy láttam olyan videókat, amik ilyen házi szellemidézős videók voltak, rángatózni kezdett a gyerek, miután megidéztek valakit és beszéltek viatáblával. És több ilyet is láttam, és valami önkívületi állapotba került.
2016. márc. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
20%
Hobbiból hecbol ne idéz! Én ezzel foglalkozom mai napig vagyis ezzel is! Igen tudom érdekel a téma mert máris főleg mikor Meg múzeum a tárgy vagy kapsz egy érintest. De nem tudható hogy mi jön el hozzád lehet ártalmatlan de lehet hogy gonosz aki beléd költözik és nem szabadulni tőle csak démon űző segítségével! SOHA ne idéz hecbol!!!!! De ha csaladtagodat szeretnéd vele szeretnél beszélni akkor keress róla egy régi fényképet (fontos) ha nincs akkor hagyd is! Csinálj egy tiszta felületű táblára vagy papírt rajta az ABC minden betűje. 0-9ig a számok és (igen-nem) szó rajzolhatsz bele szimbólumokat de csak pozitívakat!! Majd gyűjts meg 3gyertyat 3szemelyel akik nem betegek éppen nincs semilyen betegségük. Teljes sötétség én csak a gyertyák világítanak ülések le egy teljes körben a fényképet rakjátok a tábla fölé fogjátok meg egymás kezét és nézetek a fotót addig meg nem kel pislogtnostok. Majd csukható be a szeleteket és gondoljátok az adót szememre mind addig amíg a tárgy mennem mozdul vagy érintest nem érezték. Majd rakjátok rá a kereteket a pohára és már beszélgettek is vele! A legfontosabb a helyes vissza küldés! Ha vége a beszélgetésnek akkor köszönetet meg kedvesen udvariasan hogy itt volt veletek és mondjátok hogy távozzon!! Ismétlem ne próbáld ki hecbol!!!!!!!! Az életedben fizethet érte!!!!
2016. márc. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nos szoktam ouija táblázni és szeánszozni!Nekem valami új kell és ami azt illeti ez a hivatásom!
2016. márc. 23. 07:33
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Akkor nem lenne szükséged versre. Aki valamire el van hívva, az megkapja a beavatást azoktól, akik elhívják. Az elhivatottak nem az emberileg megszerezhető tudásukat használják, hanem azt a magasrendű tudást, amit az elhívás elfogadásáért kaptak. A kérdésből látszik, hogy téged nem hívtak.
2016. márc. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Engem nem hívtak!én hívtam másokat!Egyébként kaphatnak végre egy nem okoskodó választ?!
2016. márc. 24. 08:16
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az arrogancia általában nem kifizetődő sem a másokkal való kommunikációban, sem a szellemidézésben. Valószínűleg ez a legnagyobb problémád, nem az ismereteid hiánya.
2016. márc. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Tudom hogy kedvesnek kell lenni

Illedelmesnek

Mindent meg kell koszonni

El kell koszonniha nem megy el említeni kell a száz emberöltőt

Gonosz után át kell füstölni a táblát

Nem lehet betegen vagy szommorúan

És még tudok egy csomó mindent.Szerintem ezzel nincs gond

2016. márc. 26. 07:53
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
Ezeket honnan vetted? Ez majdnem olyan, mintha egy barátodat hívnád át, és vele beszélgetnél. Egy szellem teljesen mást igényel. Például miből gondolod, hogy valami, ami rosszindulatú elmegy, ha te elköszönsz tőle, vagy küldöd? Az egy dolog, hogy a táblát átfüstölöd, ha gonoszra gyanakszol, de azt is megtisztítod, amire a legnagyobb veszélyt jelenti? Hogy tisztítod meg? Miért kell neked egyáltalán tábla a szellemidézéshez? Olyan, mintha egy sor hiedelmet, babonát, és pár kezdő gyakorlatot összekeverve idéznél. Ha komolyan gondolod, hogy foglalkozni akarsz vele, miért nem veszed komolyan?
2016. márc. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!