Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Létezik az, hogy van egy...

Létezik az, hogy van egy védőszellemem a házunkban?

Figyelt kérdés

Éjjel párszor arra kelek, hogy egy átlátszó női arcot látok majd férfit. Megkérdeztem a páromat és ő is látta, szóval nem én képzeltem.Majd magától becsukódik az ajtó, vagy kinyílik, esetleg az ablak...Először kicsit féltem, majd amikor autóbalesetünk volt a páromnak eltört a jobb lába és a bal karja, nekem viszont semmi bajom nem lett, pedig mellette ültem.

csak szerencse, vagy tényleg van egy védőszellemem aki velünk él?


Kérlek értelmes válaszokat írjatok, mert aki nem hisz az ilyenekben vagy nem tapasztalt az úgysem fogja érteni... :S


2010. aug. 28. 10:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az orzoangyalunk!

En hiszek benne. A balesetetek egy "figyelmeztetes" volt, s gondolom, hogy azota sem "tettetek' semmit, igy elkepzelheto, hogy ezis figyelmeztetes, es azert, hogy "tegy" mar valamit, s lepj!

Ha gondolod leirhatnad bovebben priv.ban, es azt is, hogy miota jelentkeztek ezek az "arcok", a baleset elott, illetve utanna!

2010. aug. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyok tapasztalt-e téren!!

De ezt ki lehet zárni..

Lehet hogy csak el akarta mondani hogy abba az időben ne atozatok mert baleset fog történni.

Ezt nem zárom ki mert velem is esnek meg dolgok..

Szóval nem a legegyszerübb ez a kérdés..

2010. aug. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én hiszek bennük, és nem kételkedem a kérdésedben. Nálunk is van, és nem ártó szándékkal. Nem tudom kinek a szelleme, esetleg egy elhunyt rokoné, vagy jóbaráté, de itt van, ez tény. Aztán az, hogy mennyire vigyáz ránk a házon kívül, nem tudom. Az biztos, hogy sokszor érzem én is, meg a két lányom is, hogy mintha őrangyal lenne velünk, mikor épp hogy nem ér baj, baleset. Lehet véletlen szerencsének is mondani, de a sokadik esetben már nem hiszek a szerencsében, a véletlenben.

Örüljetek, hogy van saját őrangyalotok/védőszellemetek. Kár, hogy sokan nem hiszik el amit írtál, írok, de vannak észérvekkel megmagyarázhatatlan dolgok, amit csak az ért meg, aki megtapasztalta.

2010. aug. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nyitott vagyok mindenre ezotéria terén, és még azt is kizárom, hogy nem léteznek szellemek / UFO-k .

Lehetetlen, hogy csak az ember legyen ebben a végtelen 'dologban' mert azt még senki sem tudja mi van a világűr után ..

Én is örülök hogy itt van és nem félek tőle.

Igazad van, ők nem érthetik..

2010. aug. 28. 11:19
 5/11 anonim ***** válasza:

Én találkoztam szellemekkel és ufókkal is.

Szerintem az a szellem nem védőangyal, hanem egy elhunyt rokonodé, aki így szellemként is nagyon szeret, emiatt véd meg sok mindentől.

2010. aug. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És miért csak téged mentett meg, ha a párod is látja őt?
2010. aug. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Itt nem megmentesrol van szo, hanem figyelmeztetesrol!
2010. aug. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A bizonsági öv mint védőangyal? - érdekes teória...
2010. aug. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én mikor kicsi voltam egy angyal formát láttam elsuhanni az ablak elött. és most mikor volt ez a nagy vihar a múlthéten kidőlt nálunk egy fa, és pont a 2 épület közé esett és nem rongált meg semmit. meg tetőablakunk van és óriási jegek estek és nem tört be. és mindig történik valami amiből kár lehet de nem lesz. szerintem ő a védőanygalunk vagy nem tudom. mert itt lakott egy öreg néni mikor apu megvette a házat de nem tufta megvenni tőle mert közben meghalt. és hát a rokonok adták el vagy alami ilynesmi. és én arra gondolok, hogy ez az ő szelleme volt én ő vigyáz ránk.
2010. aug. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyszer én is láttam ilyet még az albérletünkben évekkel ezelőtt, de azóta egyszer sem. Nem tudom, hogy ki volt vagy mit akart, nem derült ki. Hátulról láttam egy fiatal nőt, majd megfordult, rám mosolygott és eltűnt, de valahogy olyan jó érzés töltött el. Előtte egy héttel viszont nagyon megijedtem, mert ébredés után egy szörnyű félelmetes arcot láttam jó pár másodpercig. Hála Istennek - vagy annak a másik valaminek - ő sem jött többet.
2010. aug. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!