Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mondanátok nekem saját szellem...

Mondanátok nekem saját szellemes sztorikat?

Figyelt kérdés
Esetleg hol tudok ilyesmiket olvasgatni? Youtubon már megnéztem kb az összes "paranormál tag" videót

2018. máj. 29. 16:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne tageket nézz.:) nagyon imádom én is ezt a témát!:D nézd meg youtubeon Paulstreet, Legginor, Szefi és Iza csatornájat, hátha találsz valami érdekeset.:D


Van a konyhánkban a szekrényen egy óra, 30 éves, a szüleim nászajándékba kapták. Kb kettő hete az órának kinyílt a hátoldala, pedig senki nem nyúlt hozzá már évek óta. Nem mondom, hogy paranormális jelenség, mert az is lehet, hogy nem volt rendesen bezárva, de azért eléggé meglepődtünk rajta.


Szoktam tarottal kirakni dolgokat (nem az a lényeg, kérlek ne akadjon ezen a részen fenn senki, nem szeretnék okításokat). A párkapcsolatommal(aminek pont a végét jártuk) kapcsolatban húztam lapot, a kártyákat a földön hagytam. Másnam a kártyák ugyanúgy le voltak terítve félkör alakban, mint előtte este, de középen volt a Halál lap felfordítva. (A lap jelentése:régi lezárul, kezdődik valami új)

2018. máj. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szefit ismerem, a többieket nem, de nagyon köszönöm, már rá is kerestem azokra, akiket mondtál! Firaizmust is néztem régebben, de ő elég szkeptikus. Tarottos sztorid nagyon durva :D
2018. máj. 29. 16:52
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Firát annyira én sem kedvelem:D hát eléggé beparáztam tőle, elhiheted😂 örülök, hogy segíthettem😊
2018. máj. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Krúdy Gyula ***** válasza:
75%

Itt az egyik kedvencem:


Mi lebeg a tömegsír felett?

Csapatszellem!

2018. máj. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nagyon humoros :D igazán szellemes
2018. máj. 30. 09:18
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

Ha olvasni akarsz ilyenekről, google-ba írd be hogy szellemtörténetek, igaz szellemtörténetek ilyesmit és pl a g-portálon van egy csomó jó, én is olvasgattam elég sokat a neten ilyen témában és a g-portál volt az egyik legjobb.



remélem tudott segíteni


az Inkvizítor

2018. máj. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%

huu hát nekem van bőven. Azt már megtanultam, hogy személyesen ne meséljem el senkinek mert hülyének néznek.De ide leírok egy párat.


Gyerekkorom óta történnek velem dolgok. Például ami rendszeresen előfordult, hogy éjszaka, a kilincsre zárt (tehát rendesen becsukott ajtóm) tárva nyitva volt. Ezt mindig akkor vettem észre, amikor arra ébredtem éjszaka, mintha állna felettem valaki. Felébredtem, gyorsan villany és akkor láttam, hogy az ajtó nyitva teljesen. Először azt gondoltam öcsém vicceskedik, aztán évek múlva egyedül voltam a házban és ugyanígy megismétlődött. És nem, nem volt huzat, jó volt a zár, azt valakinek le kellett nyomni, hogy kinyíljon. Mindent végig próbáltam.


Egyszer ültünk a konyhában, én, anya, mama és öcsém és az asztalon lévő üveg pohár szétrobbant. Ott mindenki előtt, félelmetes volt. Nagyanyám a templomig szaladt :D :D


Ami még nagyon mély nyomott hagyott bennem. Amikor meghalt papám, én már nem laktam otthon, több száz km volt köztünk. Pénteken még meglátogattam, mondták az orvosok, hogy jól van, hétfőn vihetjük haza. Vissza utaztam a városba, ahol élek. Másnap, szombat délután moziba indultunk az akkori párommal. A párom ellenőrizte be van e zárva az ablak, majd elindultunk az ajtóba. Az A4 méretű fényképem abban a pillanatban lerepült a polcról, a szemünk láttára! És nem volt huzat! Kb 2 mp múlva megszólalt a telefonom, hogy meghalt papa :( Én azonnal haza utaztam, de ez a jelenség az exem szerint még 2x megismétlődött. Ő baromira kiborult ezen, mert soha nem hitt ezekben, és rohadtul idegesítette, hogy nem tud logikus magyarázatot találni.


Amikor megismertem a következő párom, erősen gondolkoztam rajta, hogy elmeséljem e neki, néha történnek velem érdekes dolgok. Féltem, hogy őrültnek tart, így gondoltam várok még. Mivel gyerekkorom óta történnek ezek, csak úgy vagyok hajlandó aludni, ha le van takarva a házban lévő összes tükör. (A tükör egy átjáró) Szóval, kapcsolatunk elején vagyunk, felmentem hozzá, hogy ott is alszom, belépek a nappaliba és konkrétan egy egész fal tükörből állt..... gondoltam, na, ez komoly lesz. :D

Elaludtunk éjszaka arra ébredek, hogy állnak felettem. Kinyitottam a szemem és egy csíkos pólós, szakállas férfi állt és figyelt. Óriásit sikítottam, mert azt hittem betörő, annyira valóságosnak tűnt. Párom felriadt, villany fel, kérdezi mi bajom, elmondtam mit láttam és azt vettem észre, hogy totál elsápadt. Felkelt, elő vett egy képet és megkérdezte, ő volt az? És igen, ő volt, csíkos póló, szakáll, nagy pocak minden stimmelt. A halott apukája volt. A kép a halála előtti délelőtt készült (nyilván azért stimmelt, még a póló is), balesetben halt meg fél évvel azelőtt, hogy megismerkedtünk.


És olyan is volt, hogy éjszaka megszólalt egy zene a laptopon, üvöltve és azt énekelte, vigyél el a templomba... :D

2018. máj. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
ez nagggyon durva! :D
2018. máj. 31. 10:04
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Huhh.. Ha vannak még ilyen sztorijaid, szívesen olvasgatnám még őket.:D
2018. máj. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

Keresztanyám és párja egyedül él a régi családi házunkban. Kiskoromban ott éltem és minden este rosszul éreztem magam ott,hideg volt a mi szobánkban,hiába volt fűtés,konkrétan féltem egyedül maradni a szobában. Mostanában külön alszanak mert a faszi nagyon hangosan horkol. A pali mesélte,hogy valamikor hajnalban arra kelt fel,hogy valaki jár a szobában(az én régi szobámban aludt),és bizsergést érzett,de nagyon erős energiát,felállt a szőre mindenhol és árnyékot is látott felé közeledni. Keresztanyámmal meg az szokott megtörténni,hogy szintén az én régi szobámból hallja,hogy a fia szólóngatja,hogy "ANYA GYERE" kb 5 éve él kint a gyerek külföldön :DD de ez nem egyszer történt meg amúgy,de ez még az unokatesómmal is megtörtént,hogy őt meg az anyja szólongatja a szobákból,de a gyerek egyedül volt otthon :DD

Meg nekem szokott olyan lenni,hogy emberekkel álmodom,akikről kiderül,hogy meghaltak és kérik a segítségemet.Egy ugyanaz emberrel aki ilyen elveszett lélek sosem álmodom többször,bár van egy fekete hajú fiú aki évek óta megjelenik álmomban gyerek korom óta xd namindegy. Ez nem szellemes sztori de volt,amikor a dédmamámmal álmodtam sokszor. Mindig a régi vidéki házban játszódott le a jelenet,ahol most is vannak fura dolgok.Megjelenik előttem,hosszú hófehér ruhában,és ahogy elkezd beszélni,utána egyre jobban változik át valami démoni alakká,ami rohad stb és kiabál velem,hogy miért nem látogatjuk meg a temetőben mert magányos.Ezt a sztorit elmeséltem egy jó családi bulin,és keresztanyám nagyon le volt döbbenve.Mondta h igaz,nagyon régen voltak temetőben.Amióta lementek hozzá utána nem álmodom a dédivel és tök fura o.O

2018. máj. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!