Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit él át az aki kísértetet lát?

Mit él át az aki kísértetet lát?

Figyelt kérdés

egy rendkívül ijedős idegbeteg ember esetében már ha van ilyen hogy kísértet, szellem, démon, árny stb...


Jah és tudnak-e beszélni és ha igen milyen nyelven kommunikálnak azzal akit kísérteni akarnak?


2010. jún. 17. 23:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
MIVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN?
2010. jún. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek benne de utána olvastam régebben.

A kísértet:nem tud beszélni, jeleket add, ha nagyobb energiára tesz szert mozgatni tud tárgyakat (Poltergeist)

Szellem:mindenhol mást írnak van ahol ugyanazt mint a kísértethez.

Démon:Ő tud veled kommunikálni, bűnökre sarkall de a

gyenge jellemeket akár meg is szállhatja. Bukott angyalokból és pogány istenekből állnak. A pokol és a föld közt élnek. A nagyobb keresztény egyházak még napjainkba is tartanak ördögűzéseket.


Van ahol azt hallottam hogy fizikálisan nem tud bántani de máshol írták hogy karmolt,harapot.

Általában mind arra játszik hogy mentálisan zuhanj össze,az őrületbe kergetnek.


Szerintem egy idegbeteg embert akár halálra is rémiszthetik,itt olvastam valamikor hogy egy fiú a temetőben azt hitte hogy a szellem húzza le a sírba ezért megállt a szíve közbe csak a keresztbe akadt be a ruhája.

2010. jún. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Pogány istenekből állnának??

Ez mekkora baromság!

Lehet nem az egyházak "meghatározását" kéne olvasgatni.

Vajon miért pont a POGÁNY istenek? Ennyire naiv legyen valaki...


A kérdésre válaszolva:

Úgy hallottam, ha megidézel egy kísértetet, (vagy szellemet), akkor az a megidéző nyelvén fog megszólalni...

Tehát elvileg tudnak beszélni...

2010. jún. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hülye kérdés, épp az ID-n ment és gondoltam megkérdem. Mivel jó kategóriába raktam gond nem lehet. Nem hiszek bennük, csak kíváncsi voltam.
2010. jún. 18. 16:16
 5/15 anonim válasza:
Hála az égnek, sosem hidtem az ilyesmibe. Amit nem látok, nem hiszem
2010. jún. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Érdekes hogy régen az RTL Klub fókusz műsörába is voltak ilyenek időnként. Vajon az igaz vagy kamuműsör hogy a médiának pénze legyen?
2010. jún. 18. 18:13
 7/15 anonim ***** válasza:

A szobámba van egy galéria, ahol aludni szoktam és lent van egy kanapé, ami ággyá alakítható. Egy nap úgy döntöttem hogy lent alszok. Így is tettem. Befekudtem az ágyba és elaludtam, de valamikor éjfél körül( ilyenkor jönnek a szellemek:D)felébredtem. Felnéztem a galériámra és ott feküdt egy szellem. Nagyon megijedtem, de úgy képzeld el hogy remegtem félelmembe. De én csak néztem a szellemet. Egyszercsak felemelte a fejét és akkor én becsuktam a szemem, később visszaaludtam. Másnap szintén így tettem:lent aludtam és eldöntöttem hogy nem fogok besz...megijedni. Felnéztem, ott volt a szellem. Megerelötettem magam és felkiáltottam:

-Héé az az én ágyam, ereggy innét!


Azóta nem láttam a szellemet...................lehet hogy azért nem mert már fent alszok.



na de összegzésul: aki szellemet lát az mindenféle képpen lemerevedik és elkezd izzadni. és legszivesebben hívná a ghostbusters-t.

2010. jún. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Előző! a Szellemirtók főcímdalában is úgy van :D

"An invisible man

sleeping in your bed

Who ya gonna call?

GHOSTBUSTERS"

Kérdező bocsi az Off-ért

2010. jún. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
különös véletlen,de ez tényleg megtörtént velem. aki nem hiszi járjon utánna
2010. jún. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
és az a furcsa hogy késobb azt hiszed hogy csak képzelődtél.kajak.
2010. jún. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!