Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit él át az aki kísértetet lát?

Mit él át az aki kísértetet lát?

Figyelt kérdés

egy rendkívül ijedős idegbeteg ember esetében már ha van ilyen hogy kísértet, szellem, démon, árny stb...


Jah és tudnak-e beszélni és ha igen milyen nyelven kommunikálnak azzal akit kísérteni akarnak?


2010. jún. 17. 23:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
a mellkasomra támaszkodik és nevet rajtam a szellem ami nálunk van. nemcsak én tapasztaltam. ha vendég alszik nálunk mindig mondják hogy azt álmodták hogy... és jön az én sztorim. remegek ,izzadok, és nemtudok megszolalni.
2010. jún. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Alvásparalízis a magyarázat az előző válaszra, keress rá már sok helyen leírtam ebben a topicban mi az.
2010. jún. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ez hülyeség hogy aki látja őket az remeg meg nem tud megmozdulni a félelemtől.. vagy lehet hogy nem hülyeség de én már annyit láttam hogy hozzászoktam:S
2010. aug. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mikor felfogtam, hogy mit látok az futott a következők futották át rajtam:

" Ez meg mi a fene volt?????"

"Itt van még vajon???!!!"

"B. meg!!!"

2010. okt. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Elso sorban ha sokat folytatod a szellemekkel valo foglalkozast fogsz latni te is egyet ...

mert az a kepzeleted szulemenye lesz

ha az ember fel valamitol akkor azzal foglalkozik s elobb utobb mar felelmebe kepzelodik ...

mit el ataki kisertet lat ... csak megijed s aztan gondolkodik honapokat hogy mit is volt az amit latott ...

2010. okt. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!