Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tényleg látják a gyerekek a...

Tényleg látják a gyerekek a szellemeket?

Figyelt kérdés
Van egy 15 hònapos kisfiam aki sokszor gagyog a levegöbe ugy hogy közben jár a szeme meg a buksija mintha beszèlgetne valakivel.. Van hogy minden ok nélkül beindulnak a játékok zenélni. Vagy a lámpa felkapcsolodik magátòl. De olyan is van hogy kisfiam felkell èjjel és annyira sir hogy alig tudom megvigasztalni..Mostanába mutogatt is a levegöbe. Ti hisztek ilyen dolgokban? Volt már valaki hasonlo helyzetbe?
2018. júl. 27. 23:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%
Ha a lámpa felkapcsolódik magától az már igen különös. A lámpa kapcsolója egy mechanikus szerkezet.
2018. júl. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
43%
Nyilván látja, igen.
2018. júl. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
19%

A gyerekeknek élénk a fantáziájuk. Lehet hogy egy képzeletbeli barátja van.


Btv:Ugye tudod hogy a tagek nem úgy működnek h "hisztek?" És az már segít is a kérdést eljutatni a válaszolókhoz?

2018. júl. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
74%
Ha a játékok beindulnak maguktól zenélni, és a lámpa felkapcsolódik magától, akkor szerintem hívj nagyon gyorsan egy villanyszerelőt, mert akkor rohadt nagy a gáz!
2018. júl. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
79%

Valószínűleg igen.


Nekem is volt hasonló "élményem" - csak én idősebb voltam. (Kb. 5-6 éves.)


Láthatott esetleg valamit a televízióban, ami ijesztő lehetett a számára és nem hagyja nyugodni a képzeletét?

2018. júl. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Persze ,nem kell meg ijedni
2018. júl. 28. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
43%
Én is ltom őket meg érzem őket pedig 12 éves vagyok
2018. júl. 28. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
84%
Vigyáztam egy kisfiúra és mögém, a fejem fölé nézve megszólalt, hogy bácsi. Amikor megkérdeztem, hogy milyen bácsi, megint oda nézett és utána a szájára tette az ujját, nem beszélt róla többet.
2018. júl. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
56%

Kicsit nekem kamunak tűnik a kérdés, vagy neked is élénk a fantáziád és felnagyítod, mert túl sok a jóból amiket leírtál, de azért elmesélem:

A Sógornőm kislánya csinálta ezt még pici korában, amikor már épp hogy beszélni tudott: Oda állt a bejárati ajtó elé,. és arra mutatott, és azt mondta, hogy ott a kabátos néni.

Na most a "kabátos néni" a sógornőm anyósa lehetett, aki abban a lakásban élt ahol most ők. Az anyós már nem láthatta életében a kislányt mikor megszületett, mert be lett rakva egy otthonba, és ott is halt meg, nagyjából abban az időszakban mikor a gyermek megszületett. A "kabátos" pedig azért is érdekes, mert a nő imádott szőrös, nagy gallérú kabátokban tetszelegni, valamiért nekem is ez a kép van meg róla az emlékeimben.

2018. júl. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Mért lenne kamu kérdès? Igenis ezek a dolgok megtörténtek a saját szemmemel meg fülemmel hallottam :)
2018. júl. 28. 08:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!