Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek pszichológushoz...

Szerintetek pszichológushoz menjek vagy papot hívjak? Többi lent

Figyelt kérdés

Szeretném leszögezni azt hogy az észlelések amiket le írok azok mind megtörténtek az már más kérdés hogy a fejemben vagy a valóságban...


És azt is hogy a történetek között évek teltek el


A történeteket nem idő sorrendbe írom


1. Történet (ebbe sokan bele fognak kötni): Ez még régebben volt sajnos nem emlékszem hányban, de akkor nagyon nagy volt a Slenderman mánia a fiatalok körében. Amúgy aki részletesebben utána járt ennek a lénynek az tudta hogy a Slenderman akkár lehet az indián mitológiából a Wendigo is. Volt egy játék a fiatalok körében slenderman néven ami lényegében a bújócska-fogócska volt, egyszer 11 órakor kimentem a 2 uncsitesómal az utcára és ezt játszottuk kíválasztotunk egy slenderment(egy fogott) és meg szabtuk hogy melyik utcákba lehet csak haladni a ház körül. Nah eltelt egy kis idő a nagyobbik uncsim keresett mi meg ketten sétáltunk és beszélgetünk és ekkor hirtelen meg álltunk

hirtelen észre vettük hogy valami ami majdnem akkor mint a lámpa közeledik a teste eltünt az éjszaka sötétségében konkrétan de a feje volta legérdekesebb fal fehér volt és le volt esve az állkapcsa minél közelebb jött annál jobban remegett és rángatott a feje haza szaladtunk és láttuk hogy a nagyobbik uncsi tesóm otthon van

Megjegyzés:Biztos hogy nem vagyok örült mert ezt dolgot minden évbán átbeszélem az unokatestvéremel aki szintén látta és tavaly ő hozta szóba hogy emlékszem-e



2. Történet: Ez is régen volt és kb 2-3 napig tarot

minden este kb 11 óra környékén mikor kinéztem az ablakon a ház előtti fán ült valami ami olyan volt mintha a fából nőtt volna ki kövér volt és a szeme helyéről szarvak nőttek ki

Megjegyzés: Rá hétre a szomszéd kivágta a fát, szerzet rá engedélyt.



3. Történet: Ez is este történt. Egyszer volt egy nagy veszekedés és anyám kiment valahova inkább, eltett egy kis idő és utána mentem. nagyon sötét volt. És mikor pince bejárata mellé értem hirtelen a pince ellöt lépcső alól valami fekete árny guggoló helyzetből fel állt és egyből be ugrott a pincébe meg akartam nézni hogy mi az ezért be mentem a házba az elemlámpőáért de mikor kiléptem az ajtón láttam hogy aza valaki vagy valami ki rohan a kapun ami csak résnyire volt nyitva(a pince ajtó is) felöltöztem nagyon gyorsan és utána mentem vagy 10 percet sétáltam kint az utcán és csak azt hallgattam hogy menyire szirénázik a mentő mikor haza mentem anyám otthon volt.



4. Történet amit látott anyám meg apám is (mégsem vagyok örült?): egyszer szintén 11 órakor veszekedés volt a nagymamám halálának az egyik évfordulóján és hirtelen kicsapodot a szekrény ajtó mintha valami ki tört volna belőle, látta anyám és apám is



5. Történet: Este anyámmal ki mentünk megnézni a postaládát és akkor valami ördögien kacagott egyet


6. Story mikor feküdtem le becsuktam a szobám ajtaját hasra feküdtem és elkezdtem telefonozni ekkor hallotam hogy szalad valami nem tudtam eldönteni hogy a házban vagy az udvaron de mivel hallotam hogy a kutyák ugatnak ezért le tudtam hogy az udvaron és nem foglalkoztam vele. Picivel késöbb anyám benyit mert hogy megy wc-re és meg kérdezte hogy miért van nyitva az ajtó és én tisztán emlékszem hogy becsuktam ráadásul még az ajtó mellet lévő rózsafüzér is a (ami a falon volt) földön volt...


7 Történet és ezért írom le ezt e kérdést, ez tegnap hajnalba történt hogy nyögdécseléseket halottam és morajlást. De le tudtam hogy anagybátyám, csinál valamit ugyan is a terasza az én ablakom fölötvan és ha csinál valamit az lehalatszik, nah azért gondoltam elmondok egy imát és mikor az imám azon részéhez jutottam hogy érjenek véget ezek az ijesztő hangok hitelen valami kétszer is nagyon halkan fel kacagott pont akkor amikor azt mondtam az imámba hogy: szabadíts meg a gonosztol és érjenek véget a hangok.....

Megjegyzés! Reggel anyám is mondta hogy hallota a morajlásokat de a kacagást azt nem! Én mondtam neki hogy Emlékszik arra a postaládás esetre de ő azt mondta rá hogy igen és biztos van rá valami magyarázat és ne törődjek vele.



Ezért írom le ezt a kérdést mert ez nekem már sok :( pont a napokban elkezdett kb minden éjjel zugni a a fülem és csak akkor ha ebben a házba vagyok, tudom mert le teszteltem egyiknap egyrokonál aludtam ugyan oylan későn feküdtem le de nem volt semmi zúgás egyátalán


Szerintetek valami baj van velem ??? vagy esetleg papot kellene hívni ?? A történetek között évek teltek el tehát nem egyszere történtek....


És mi van ha kiderül hogy velem van a baj mi lesz a jövőmmel és a terveimmel ??? És mi van akkor ha a házal van a baj ??? vagy ez csak mind véletlen ???

Kérlek segítsetek :(



2018. aug. 26. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Élénk a fantáziád. Ha pszichiáterhez mész, egész életedre megbélyegeznek, így ha nincs komolyabb gond, inkább hagyd ki!
2018. aug. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De felek hogy lesz egyszer valami baj

Vagy nem velem lenne a baj hanem a házal

Vagy ezek véletlenek vagy haaaj...

2018. aug. 26. 13:27
 3/11 A kérdező kommentje:
Meg egyszer régen halottam valami nagyon halk süvitö hangot ami elnyult és mintha a messzi távolból jött volna
2018. aug. 26. 21:38
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Ilyet én is szoktam. Szélnek hívják.
2018. aug. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem vesztesz semmit ha beszelsz egy pappal. Áldja meg a házat meg téged.
2018. aug. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen csak a nagybátyám skrizo... és utálja a papokat

Am remelem én nem leszek az de engem már az is elgondolkoztat hogy utálja a papokat.. Ez csak igy érdekeesék képpen meg jegyeztem Na majd ha egyszer nem lesz itthon lehet hogy rá veszem a szuleimet hogy egy pap szentelje fel a házat

2018. aug. 27. 13:48
 7/11 anonim ***** válasza:
40%

Se pap se pszichológus.

Inkább egy pszichiátert javasolnék.

2018. aug. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Költözz el, hanem hívjál papot hogy szentelje meg a házat, nem te vagy bekattanva ha mások a családból is látták az eseteket, pszichiáterhez nincs miért menj.
2018. szept. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2018. szept. 13. 22:09
 10/11 anonim ***** válasza:

Én ezeket elhiszem és spirituális úton járok, mégis utálom a papokat. Miért? Az egyház a vallással kifordítja az igazságot és valójában nem segít. Bár hallottam ördögűző papokról, de én nem bízok bennük. Inkább szellemgyógyászt és látó médiumot javaslok. Egy szellemgyógyász rendesen el is tudja magyarázni, hogy mi hogyan történik a világban vagy az asztrális síkon.

A skizofrénia és a tudathasadás valódi oka pedig sajnos szellemi vagy démoni megszállás. :-( Pszihiátriai gyógyszerek ezen nem segítenek, illetve azok pontosan a valódi lényünket nyomják el még jobban. :-( Ehhez is szellemgyógyász segítsége szükséges. Nekem volt már benne részem, tulajdonképpen ezáltal kerültem spirituális útra.

2018. okt. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!