Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akne hegek miatt elmenni...

Akne hegek miatt elmenni pszichológushoz? Milyen mértékben változatatja meg a mentális állapotot pozitívan?

Figyelt kérdés

2018. aug. 25. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább bőrgyógyászt kéne felkeresni, és a hegeket kezelni. Nem hiszem hogy pszichológus sokat segíthetne, de erről nincs tapasztalatom.
2018. aug. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyban függ attól, hogy mennyire bízol benne, mennyire tartod be az utasításait, mennyire fogadod meg a tanácsait.
2018. aug. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Nem sokra mész vele. Sőt inkább semennyire. Pszichológus legfeljebb akkor használna, ha nem te, hanem mindenki más menne el és te lennél a téma.
2018. aug. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyanez van velem is...

Hát szerintem a mentális állapotot minden nap leépiti az hogy belenézel a tükörbe... lemegy az önértékelésed és egyéb fontos dolgok terén is kudarcot vallasz aminél igazából nem is lehetne kudarc.


Akne hegek kezelése kellene neked és nem pszichológus.

Nyilván ha már ideig jutottál hogy leird ezt a kérdést akkor egy szimpla kozmetikus nem sokat tud ezen javitani csak az orvos vagy bőrgyógyász.


A leghatékonyabb megoldás:

Frakcionális Co2 Lézeres kezeléseket októbertől-márciusig szoktak végezni (a nap gyenge fénye miatt)

Ez egy kúra és megvan az ára:

TELJES ARC 1alkalom/100.000 átlagba (ha csak hegekre mész akkor nyilván nem ennyi)


Szerintem nézegess képeket neten, youtubeon videókat hogy mennyire hat ez az egész egyáltalán 1 kezelés mennyit dobna az arcodon? avagy több kezelés...


Ha tudok valamit segiteni, esetleg lenne kérdésed irj privit!

2018. aug. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia, igen eléggé mélyen beleástam magam a témában, szerencsére olyan helyzetben vagyok pár év külföldi meló után, hogy a pénz nem akadály, de ennek ellenére azzal is tisztában vagyok, hogy nem lesz soha sem tökéletes
2018. aug. 26. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!