Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek az angyalok...

Szerintetek az angyalok tényleg jártak a földön és nefilimek is születtek?

Figyelt kérdés

Csak nekem abszurd ez a dolog hogy a szent tiszta égi lények bűnnel fertőzött embereket d*gtak?:D

Nektek mi a véleményetek erről?



2018. szept. 8. 21:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
37%
Nem. Kitalált és elképzelt, nem létező lények nem tettek semmit,maximum képzeletében azoknak, akik ezekről képzelegnek.
2018. szept. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
22%

Igen, létezik.


Szerinted az ezoteriát ki adta az ember kezébe? Nem Isten az tuti.


Szerinted a kibernetika, robottechnika honnan származik? az embertől? vagy egy felsőbb szintről?

2018. szept. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
25%
A 67%-osra ne figyelj, olyan ökörségeket mond, hogy a hajam az égnek áll-nem beszélve a tájékozatlanságról.
2018. szept. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
21%
*nem beszélve a tájékozatlanságról. Ebben a témában.
2018. szept. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
20%
Eléggé érdekes téma a nefilimek.:D Én eléggé szkeptikus vagyok az ilyen dolgokkal kapcsolatban. Bár régen amikor érdekelt a mitológia, illetve pár könyvben találkoztam velük, vagy is hát említették őket. A görög mondák titánoknak és gigászoknak, a kánaáni népek emeusoknak nevezték őket, a Biblia pedig héberül nefilimek néven emlegeti azokat a rendkívüli termetű és képességű lényeket, akik természetfeletti származással rendelkeztek, angyalok vagy félistenek és emberek ivadékai voltak. Egyébként ha jól tudom a Bibliában is szerepelnek, pontosabban Mózes könyvében.
2018. szept. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
46%

3

Igen, mondj az, aki szeint a kibernetika a kitalált lényektől származik.


És másra mondja, hogy "tájékozatlan".


Facepalm.

2018. szept. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%

Halkan tenném hozzá azt az ALAPVETŐ biológiai tényt, hogy csak fajtársak tudnka egyműs között szaporodni, ahogy azt te is tanulhattad hetedik osztályban, 13 évesen.


Ezért nem tud szaporodni egy kanári és egy ponty sem.

2018. szept. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Te is Supernatural rajongó vagy?:-D
2018. szept. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
60%
ha isten teherbe ejtet egy nőt akkor egy angyal miért ne ;) ugye eredetileg angyal és démon még mindig ugyan az a faj csak a démonok nem istent kővetik hanem luifer/shatant az erőben egyensúlynak kell lennie ifjú padavan ha a mérleg megdől felborulhat az egész :D és nem ha félre tesszünk a sivár világot akkor a mitologiákban léteztek a nephlimek de szerintem nincs nagyobb különbség a görög herosoknál mindkettő egy halandó és egy halhatatlan szülővel rendelkezik
2018. szept. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

*ugye eredetileg angyal és démon még mindig ugyan az a faj


A nephilimek idején már nem.

2018. szept. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!