Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek az angyalok...

Szerintetek az angyalok tényleg jártak a földön és nefilimek is születtek?

Figyelt kérdés

Csak nekem abszurd ez a dolog hogy a szent tiszta égi lények bűnnel fertőzött embereket d*gtak?:D

Nektek mi a véleményetek erről?



2018. szept. 8. 21:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Volt tapasztalásom angyalokkal és Odaát rajongó is vagyok de az angyalok nem keverednek emberekkel ilyen módon.Ez csak mese.
2018. szept. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
7%

11 Ne keverd a szezont a fazonnal.


Mert akivel te találkoztál az nem angyal volt, hanem démon, abból is a gyengébb fajta.

2018. szept. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
78%
Góliát valahogy csak ide került :) Szóval valamikor valami biztos történt. Egyébként mindenki maga dönti el mi fér bele a világképébe.
2018. szept. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 -remete- ***** válasza:
12%
Szerintem ne bibliai angyalokra gondolj és máris valóságos. Az okori emberek ha te vissza mennél az időben téged is angyalnak vagy démonnak vagy egyéb meselénynek hinnének.
2018. szept. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 szenes43 ***** válasza:
0%

Az angyalok nem bűntelen emberek halott lelkei test nélkül.Amilyen tökéletes szeretetben élnek a mennyben azok akik angyalként élik ott a napjaikat,soha nem érnének még az itt "szentnek" mondott emberhez sem.

A most ismert emberiség előtt élt lények nem tudjuk hogy minek nevezték magukat,lehet hogy embernek,lehet hogy csak földlakónak.

2018. szept. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

keresgelj gyakorin errol

bukott angyalok is vannak

kerdes lehet hogy most ok voltak e vagy emberek errol lattam par napja egy kerdest ahol emberek inkabb lehettek

2018. szept. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Mekkorák a nefilimek?

Mer 3 méteres ember még létezhet - bár roppant gyenge lesz, nem fog ő törni-zúzni, meg gyilkolni, ahogy a történet szól. Valószínűleg már járni sem fog a saját lábán.

4 méteres ember már nem létezhet.


Szóval: mekkorák?

2018. szept. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ezek húsba zárt szellemi lények. Max. 500 évig élhettek, ez kevesebb, mint az akkori emberi élet. 137 méter magasak voltak. Később az özönvíz után csak kisebbek születtek 10 méter alattiak.
2019. febr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Ezek húsba zárt szellemi lények."

Az ember nem az?

Akkor mi a különbség?


"Max. 500 évig élhettek, ez kevesebb, mint az akkori emberi élet."

Az akkori emberi átlagéletkor 50 év volt.


"137 méter magasak voltak."

Hát tudod... fizika, biológia egyes?

Csak próbáld ki: rakjál össze 137 m húst.

Aztán próbáld megmozdítani bármelyik pontján, és nézd meg, mi történik vele.

És ez még fekvő helyzet. Mi lenne ezzel felállítva?

Még egy közönséges, 30 méteres bálna is azonnal megfullad, összenyomódik, ha partra kerül.

Egy elefánt is megfullad egy idő után, ha lefekszik.

Még egy ló sem bírja a fekve alvást.

2019. febr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Az ember is húsba zárt szellem. Kicsit korlátolt vagy, ha nem érted a kapcsolatot nefilim és ember közt.

Senki nem mondta, hogy ez a lény teljesen, emberi lett volna. A húsát és felépítesét sem elemeztem, el sem tudom képzelni az angyalok felépítésének anyagát.


Gondolom te a dinoszauruszokban sem hiszel!

Te dolgod. Méreteit életkorát nem én találtam ki, hanem a Jubileumok, és Énok könyve tartalmazza, Biblia is utal rájuk jelenések könyvében. Persze jössz majd azzal, hogy azt nem úgy kell érteni, hanem 10-el kell osztani meg, majd te megmondod... Ez is a te dolgod. A forrás ezt állítja.

2019. febr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!