Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemidézés, hogyan?

Szellemidézés, hogyan?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősömkevesebb mint egy éve szörnyethalt autóbalesedbenn.Hogyan idézzem meg?

2018. szept. 19. 16:24
 1/5 A kérdező kommentje:
+Ha nem otthon idézem meg hanem pl.egy intézményben akkor ugye nem fog kisérteni?
2018. szept. 19. 16:26
 2/5 anonim válasza:
50%

ötletet nem tudok ajánlani, de mindenképp otthon, vagy ott idézzétek meg, ahol szeretnétek a legtöbbet "érezni", mert mindig oda megy majd vissza, ahol megidézték. ráadásul nagyon sok ilyen oldal van, ami ezzel foglalkozik, én is megpróbáltam egyszer, de aztán jött a kérdés, hogy minek? xd

amúgy meg ha szörnyethalt, akkor minek akarjátok megidézni? tudom, izgi meg menci meg minden, de azért ez nagyon veszélyes is lehet akár.

2018. szept. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sehogy, mert a szeánszon nem a személye fog megjelenni, csak egy démon, aki a testében élt. A személye le van zárva, és semmilyen körülmények között nem nyilvánulhat meg, nem beszélhet élőkkel-ez is Isten egyik munkája.



Lásd:


Luk.16-

19.

Vala pedig egy gazdag ember, és öltözik vala bíborba és patyolatba, mindennap dúsan vigadozván:

20.

És vala egy Lázár nevű koldus, ki az ő kapuja elé volt vetve, fekélyekkel tele.

21.

És kíván vala megelégedni a morzsalékokkal, melyek hullanak vala a gazdagnak asztaláról; de az ebek is eljővén, nyalják vala az ő sebeit.

22.

Lőn pedig, hogy meghala a koldus, és viteték az angyaloktól az Ábrahám kebelébe; meghala pedig a gazdag is, és eltemetteték.

23.

És a pokolban felemelé az ő szemeit, kínokban lévén, és látá Ábrahámot távol, és Lázárt annak kebelében.

24.

És ő kiáltván, monda: Atyám Ábrahám! könyörülj rajtam, és bocsásd el Lázárt, hogy mártsa az ő ujjának hegyét vízbe, és hűsítse meg az én nyelvemet; mert gyötrettetem e lángban.

25.

Monda pedig Ábrahám: Fiam, emlékezzél meg róla, hogy te javaidat elvetted a te életedben, hasonlóképen Lázár is az ő bajait: most pedig ez vígasztaltatik, te pedig gyötrettetel.

26.

És mindenekfelett, mi köztünk és ti közöttetek nagy közbevetés van, úgy, hogy a kik akarnának innét ti hozzátok általmenni, nem mehetnek, sem azok onnét hozzánk át nem jöhetnek.

27.

Monda pedig amaz: Kérlek azért téged Atyám, hogy bocsásd el őt az én atyámnak házához;

28.

Mert van öt testvérem; hogy bizonyságot tegyen nékik, hogy ők is ide, e gyötrelemnek helyére ne jussanak.

29.

Monda néki Ábrahám: Van Mózesök és prófétáik; hallgassák azokat.

30.

Ama pedig monda: Nem úgy, atyám Ábrahám; hanem ha a halottak közül megy valaki hozzájok, megtérnek!

31.

Ő pedig monda néki: Ha Mózesre és a prófétákra nem hallgatnak, az sem győzi meg őket, ha valaki a halottak közül feltámad.

2018. szept. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A szobát ahol csinálod sötétítsd be, csak gyertyák égjenek. Füstölőket is égess. Ülj le egy párnára. Erősen koncentrálj az ismerősödre.

Szívj egy kis füves cigit is, úgy biztos látni fogod a szellemét.

2018. szept. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tak ***** válasza:

Kérdező:

Alapvetően félsz annak a veszélyétől,hogy baj lesz belőle,tehát nem kellene még csak részt venned se semmi ilyesmin.

Nem lehet olyan fontos a kérdésed,hogy elűzze a félelmed.

Amúgy simán működik,persze van technikája,de az előttem butaságot beszélők mondókájának nincs alapja.Aki ért hozzá ingyen is tud segíteni.

2018. szept. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!