Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy fekete árny nézte ahogy...

Egy fekete árny nézte ahogy alszom?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban éjszaka felébredtem és az ablakon kinézve egy ember körvonalát láttam, de korom fekete volt. Felálltam és szóltam a szüleimnek és mire visszajöttem velük, még mindig ott volt és nézett befelé, de a szüleim nem látták. Felkapcsolták az ablakot, majd le és már nem volt ott, így vissza feküdtem aludni, később mikor megint odafordultam a tőlem pár centire lévő ablak felé, megint ott volt és végül így aludtam el. Egyik nap erről álmodtam. Mi történhetett akkor?

2018. dec. 17. 13:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#10

"De ha a labda a szobámba elkezd magától gurulni nem kapom fel a fejem, hogy "úr isten, mi folyik itt??". Mivel ezt a jelenséget huzatnak hívják, olyankor látszik a függönyön is, hogy mozog és főképp olyankor van hasonló dolog , mikor valahol nyitva van egy ablak. Ugyan ez mikor magától egy tárgy leesik, amit kicsit hanyagul raktam le, van egy ilyen gravitáció nevű jelenség."


Oké de mi van akkor ha az általad említett szituáció így néz ki: minden nyílászáró (ajtó, ablak) be van csukva/zárva és tudod hogy tökéletesen szigetelnek tehát nem lehet huzat és a függöny sem mozdul meg csak a labda gurul arrébb magától pár centit.

azt a tárgyat nem hanyagul rakod le hanem az asztalod közepére és akkor az asztalra húzza rá a gravitáció, kvázi még tartja is kicsit és a tárgy még is leesik?!


"Ha pl egy kép le esik a falról 100, hogy szellem, még véletlenül se a szeg görbült el, vagy a fal engedett annyit a hosszú évek alatt, hogy kiessen a szeg."


És mit mondasz arra, ha új a ház, erős a fal és mondjuk egyik nap 10 órakor felszögezek egy képet a falra és az 15 órakor esik le úgy, hogy nincs nyitva sem ablak, sem ajtó, tehát a huzat sem fújhatta le?!


Ezt most azért írtam így le, mert te csupa olyan magától értetődő dolgokat hoztál fel példának amik valóban lehettek az idő és a gravitáció hatásai. De mit mondasz arra ha ezen tényezők ki vannak zárva?

2018. dec. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

A padlón lehet van egy némi lejtés és idők kérdése, hogy mikor indul meg az a labda.

Nem tudom ismered e azt a trükköt, hogy ha van kicsi lejtés a torna teremben és le raksz egy labdát picit arrébb gurul és ahogy felemeled vissza rakod ugyan abba a pozícióba a kiindulási pontjára, akkor megáll?? Ez se fekete mágia.


Ugyan ilyen alapon elmozdulhat egy toll is és a kép is leeshet a falról.


Ismered azt a mondást, hogy ami el tud romlani, az el is fog romlani??

Volt olyan mikor az ablak üveg a semmiből egyszerűen betört (a belső). Nem gonosz szellem vagy démon volt, csak hideg-meleg különbség. Gázok tágulása, sűrűsödése.

Ha egy igazi fanatikusnál történik ilyen már a papot hívja.

Bármibe bele lehet magyarázni bármit. Van mikor vóban különös és furcsa esemény zajlik, de az ilyen ritka. Csak a legtöbb ember annyira akar egy saját ilyesmi történetet és olyan fanatikus, hogy bármibe bele lát dolgokat.


A legtöbb ember lényegébe soha nem tapasztal meg valódi ilyesmi jelenséget. Csak annyira bele látja már magának, hogy erre nincs más magyarázat. Ez kb olyan mint mikor totál részeg valaki, váltig állítja, hogy biztos az ufók rabolták el, mert nem tudja, hogy került oda ahol felébredt. Ebbe sincs semmi különös, szimplán az alkohol hatására kimaradtak egyes jelenetek.


Rengeteg mindenre van valamiféle logikus magyarázat.

2018. dec. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
:O
2018. dec. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#12 "Rengeteg mindenre van valamiféle logikus magyarázat."


Rengeteg mindenre, de egyáltalán nem feltétlen mindenre.

2019. jan. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#5 Egy nagyon minimálisan kijavítanálak, ha megengeded, a gyereket inkább úgy mondanám, hogy nincs lekorlátolva az elméje. Nincs az mint egy felnőttnél, ez társadalmilag nem elfogadott, ez nem létezik. Egy gyermek sokkal befogadóbb mint egy felnőtt. Egy felnőtt sokkal racionalisabb
2019. jan. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
20%

Tisztelt Kérdező!


Próbáld megalkotni emlékezetből a gyermekkori álmodat egy rajzlapon!


(Akár híres festő vagy grafikus is lehetnél később, ha szorgalmasan gyakorolnál, visszaidézve a múltat...)


Gyermekeknek írhatnál kitalált történeteket, amíg saját családot nem alapítasz.


Ui: nem viccnek szántam, komolyan gondoltam a felvetett ötleteimet.

2019. jan. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#12: Előző válaszomban azt kihagytam, hogy a "azt a tárgyat nem hanyagul rakod le hanem az asztalod közepére és akkor az asztalra húzza rá a gravitáció, kvázi még tartja is kicsit és a tárgy még is leesik?!" dologra nem mondtál semmit.


#15: Köszönöm a pontosítás és a kiegészítést.

2021. okt. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!