Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett ez amit láttam?

Mi lehetett ez amit láttam?

Figyelt kérdés

A páromnál aludtam, tudni kell hogy a szobáját halványan teljesen bevilágítja a router fénye. Felébredtem éjszaa és az ágy lábánál egy magas fekete alakot láttam, vagyis inkább egy alaktalan árnyéknak láttam olyan volt, mintha egy magas emberre rá lenne terítve egy nagy köpeny. De az egész fekete volt, tényleg egy árnyék.

Következő éjszaka direkt figyeltem hogy látom-e és akkor meg nem volt ott.

Elmeséltem a barátomnak és azt mondta hogy ő is látta már de nem minden éjszaka van ott.

Ez mi lehet? Ja és nem vplt rossz érzésem amikor láttam tehát nem éreztem azt hogy bántani akarna, nem volt rossz èrzésem nem féltem egyszerűen csak meglepődtem hogy mi a fene az az árnyék az ágynál.

A barátom is azt mondta hogy amikor látta, ő sem érezte hogy bántani akarná.


2019. jan. 4. 15:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a hülye megfogalmazásért meg hibákért csak telefonról írtam és nem láttam át.
2019. jan. 4. 15:50
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
Beteg valaki a családban (mentalisan, testileg) ?
2019. jan. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
ÍRTA H A PÁRJA IS LÁTTA...tehát nem családon belül. nem a testvére vagy az apja vagy az anyja látta. elég bunkó válasz. inkább olvasnál figyelmesen.
2019. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Valaki elhúnyt a mostanában a párod családjában?
2019. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is az utóbbi kérdéshez akartam kilyukadni :D nem kell egyből fikázni
2019. jan. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
50%

Én még kisgyerekként láttam egy akkori rajzfilmfigura árnyékát a szoba falán.

Csöppet beszarintottam, már amennyire emlékszem.

Lehet lepontozni!

2019. jan. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!